Aroma do vířivého bazénu – Jahoda | 11313129

Aroma do vody s vůni jahody pro ještě silnější prožitek při relaxaci ve vířivce. Aroma lze využívat i pro použití v... více informací »
Aroma do vířivého bazénu - Jahoda | 11313129
Značka: Marimex
369 Kč
Ověřit dostupnost
Aroma do vody s vůni jahody pro ještě silnější prožitek při relaxaci ve vířivce. Aroma lze využívat i pro použití v...

Aroma do vody s vůni jahody pro ještě silnější prožitek při relaxaci ve vířivce. Aroma lze využívat i pro použití v menších soukromých bazénech. Vonná esence pro jednoduchou aplikaci do bazénové vody. Jednoduše nakapeme 5 ml/1m3 na hladinu vody. Po několika minutách se nad vodou rozline příjemná vůně. Možno použít i s automatickým dávkovačem.

Koncentrovaný přípravek určený do bazénů nebo vířivek.
Vlévá se přímo do vody.
Je bez obsahu alkoholu, nezhoršuje kvalitu vody a nepění.
Dávkování 5 ml na 1 m3 vody. Tento neodolatelný výrobek Aroma do vířivého bazénu – Jahoda | můžete dostat právě teď tu na stránkách v populární sekci bazény a doplňky. Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty z této kategorie za super peníze. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se taky na více kousků od dodavatele Marimex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Marimex vám může nabídnout špičkový sortiment.

Tento akční a ve slevě výrobek Aroma do vířivého bazénu - Jahoda | 11313129 od kvalitní značky Marimex získáte tady nyní téměř zdarma. Nyní za akční cenu 369 Kč.