Aroma do vířivého bazénu – Levandule | 11313131

Aroma do vody s vůni Levandule pro ještě silnější prožitek při relaxaci ve vířivce. Aroma lze využívat i pro použití v... více informací »
Aroma do vířivého bazénu -  Levandule | 11313131
Značka: Marimex
469 Kč
Ověřit dostupnost
Aroma do vody s vůni Levandule pro ještě silnější prožitek při relaxaci ve vířivce. Aroma lze využívat i pro použití v...

Aroma do vody s vůni Levandule pro ještě silnější prožitek při relaxaci ve vířivce. Aroma lze využívat i pro použití v menších soukromých bazénech. Vonná esence pro jednoduchou aplikaci do bazénové vody. Jednoduše nakapeme 5 ml/1m3 na hladinu vody. Po několika minutách se nad vodou rozline příjemná vůně. Možno použít i s automatickým dávkovačem.
Koncentrovaný přípravek určený do bazénů nebo vířivek.Vlévá se přímo do vody.Je bez obsahu alkoholu, nezhoršuje kvalitu vody a nepění.Dávkování 5 ml na 1 m3 vody. Hodně oblíbený produkt Aroma do vířivého bazénu – můžete sehnat taky tady na stránkách v populární kategorii bazény a doplňky. Získejte ještě jiné zboží z této sekce ve slevě! Věhlasný výrobce Marimex má k dispozici prvotřídní zboží. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další zboží od dodavatele Marimex. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Aroma do vířivého bazénu - Levandule | 11313131 od odblíbeného výrobce Marimex snadno můžete pořídit na našich stránkách skutečně výhodně! Akční ceny od 469 Kč.