Bazénová hadice 1,25 m / 32 mm

Hadice bazénová 5/4" o průměru 32 mm na propojení filtrace a bazénu. Hadice je v metráži, dělitelná po 1,25 m. Možnost... více informací »
Bazénová hadice 1
Značka: Marimex
69 Kč
Ověřit dostupnost
Hadice bazénová 5/4" o průměru 32 mm na propojení filtrace a bazénu. Hadice je v metráži, dělitelná po 1,25 m. Možnost...

Hadice bazénová 5/4″ o průměru 32 mm na propojení filtrace a bazénu. Hadice je v metráži, dělitelná po 1,25 m. Možnost objednání v celku násobky jednoho dílu hadice. Uvedená cena je za jeden díl.

Hadice posíláme v celku. Pokud chcete hadici dlouhou 1,25 m, objednejte si jeden kus. Pokud chcete hadici dlouhou 2,5 m, objednejte si dva kusy a přijde vám jeden kus dlouhý 2,5 m.
Barva: bílá/modrá (mix, nelze požadovat konkrétní barvu)   Kvalitní a velmi žádaný výrobek Bazénová hadice 1,25 m je dostupný bez problémů tady na stránkách ve známé rubrice bazény a doplňky. Vyhledejte si vyjímečné produkty z této rubriky na pár kliknutí! Významný výrobce Marimex vás obohatí o top výrobky

Tento zlevněný kus Bazénová hadice 1,25 m / 32 mm od populárního výrobce Marimex jednoduše naleznete tady teď právě ve slevě! Nabídky od 69 Kč.