Bazény Mary

BlackRoll Recovery Pillow (49 x 28 cm)

Super kus BlackRoll Recovery Pillow (49 x 28 cm) je dostupný tady až neuvěřitelně levně.
EAN: 4260346272240
BlackRoll Recovery Pillow (49 x 28 cm)

Spánek je základem pro regeneraci nejen po sportu, ale i v každodenním životě. BLACKROLL® RECOVERY PILLOW je polštář vhodný pro všechny – ať spíte na břiše, na boku nebo na zádech.

vhodný na doma i na cesty
podporuje zdravý spánek
vyroben z high-tech paměťové pěny
ergonomické tvarování pro hlavu a krk
dvě strany pro čtyři polohy spaní
pratelný a prodyšný
vyroben v Německu a certifikován společností OEKO-TEX®

Ať už spíte na zádech, na břiše nebo na boku, vlivem rozdílných tvarů a rozdílech ve výšce umožňuje polštář čtyři různé polohy spánku, které podporují hlavu a krk a zároveň chrání svalové a fasciální struktury. Díky pružnému materiálu se BLACKROLL® RECOVERY PILLOW optimálně přizpůsobí a vytvoří Vám přirozené místo pro spaní a tím zabraňuje napětí v oblasti ramen a krku.
Díky své prodyšné high-tech paměťové pěně je polštář extrémně rozměrově stabilní i po rozbalení při předchozím srolování. Pouzdro na polštář je omyvatelné, aby byly zajištěny nejvyšší hygienické požadavky. Prodyšný, rychleschnoucí materiál je vybaven ventilačními kanálky, které zajišťují dostatečné větrání polštáře uvnitř pěnového jádra. S rozměry pouhých 50 x 30 centimetrů vyvinula společnost BLACKROLL® mimořádně účinný kompaktní polštář, který lze při přepravě srolovat a uložit do praktického obalu.
Nespí se Vám dobře?Měli byste zvážit zavedení každodenních rituálů, které přispívají ke klidnému spánku a lepší regeneraci organismu. BLACKROLL® RECOVERY PILLOW je v tomto ohledu ideálním pomocníkem. Můžete si jej s sebou vzít kdekoli a kombinovat jej s BLACKROLL® DUOBALL a BLACKROLL® MINI, abyste se uvolnili před spaním. Vyzkoušejte to a zažijte sami! Přejeme Vám dobrou noc!
Barva:bílá
Rozměry:POLŠTÁŘ: 49 x 28 x 11 cmOBAL: 78 x 36 cm
Váha:polštář 805 gpovlak: 95 gobal: 65 g
Vyrobeno v Německu:

nejvyšší kvalita výroby
neobsahuje latex ani zakázaná změkčovadla

„Zelená“ výroba:

šetrná k životnímu prostředí
energeticky úsporná výroba
materiál je 100% recyklovatelný
výrobek neobsahuje chemické látky

Údržba:

lze prát do 40°C