Born To Swim Plavecká Parka Růžováxl

Plavecká parka je vhodná, jak na bazén, tak na venkovní plavání, udržuje tělo a svaly zahřáté před závodem i po... více informací »
Born To Swim Plavecká Parka Růžováxxl
Značka: Born to Swim
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Plavecká parka je vhodná, jak na bazén, tak na venkovní plavání, udržuje tělo a svaly zahřáté před závodem i po...

Plavecká parka je vhodná, jak na bazén, tak na venkovní plavání, udržuje tělo a svaly zahřáté před závodem i po závodu.Svrchní vrstva je 100% polyester s voděodolným zátěrem, vnitřní látka fleece 230 gr/m2.

Parka je na zip s kapucí a tkaničkami na zatažení, má dvě boční kapsy a jednu vnitřní. Reflexní pásky jsou podél kapes a vzadu u dolního okraje.

Barva je černá s růžovou podšívkou a je kontrastně prošitá stejnou barvou včetně tkaniček s logem BornToSwim® na levé straně hrudi.

Vyrobeno v České republice.

V případě zájmu, lze vyrobit parku na zakázku pro jednotlivce či skupiny.

Hodně povedený produkt Born To Swim Plavecká Parka máte možnost pořídit rovněž tu na stránkách v oblíbené kategorii pánské bundy a kabáty. Máme pro vás ještě další produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze. Populární dodavatel Born to Swim má ve stále nabídkce skvělé produkty Vždyť to vidíte sami.

Tento skvělý produkt Born To Swim Plavecká Parka Růžováxl od výrobce Born to Swim jednoduše můžete sehnat zde v akci. Právě teď jen za 1 490 Kč.