Chlorinátor Intex QS200 | 10911049

Ušetřete až 85 % na bazénové chemii. Díky chlorinátoru ušetříte prostředky za bazénovou chemii a dosáhnete čistější a... více informací »
Chlorinátor Intex QS200 | 10911049
Značka: Marimex
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Ušetřete až 85 % na bazénové chemii. Díky chlorinátoru ušetříte prostředky za bazénovou chemii a dosáhnete čistější a...

Ušetřete až 85 % na bazénové chemii. Díky chlorinátoru ušetříte prostředky za bazénovou chemii a dosáhnete čistější a zdravější vody.

Běžná sůl (chlorid sodný) se skládá ze dvou prvků – sodíku a chlóru. Během instalace chlorinátoru je v bazénové vodě rozpuštěna přesně odměřená dávka soli. Tato lehce slaná voda prochází přes elektrolytickou jednotku chlorinátoru, která z procházející vody generuje chlór a ihned ho uvolňuje do vody.

Chlór ihned začne ničit bakterie, viry a řasy a oxiduje organické materiály.

Parametry:

Příkon: – W
Koncentrace soli: 3 g/l
Produkce chlóru: 2 g/h
min. průtok: 1 136 l/h
Integrovaný časovač
Napojení na hadice 32 i 38 mm
Pro bazény do 8 m3

Pokud již zákazník vlastní bazén s filtrací a hadicemi, tak má v balení vše potřebné k zapojení vč. přechodek z nasazovacích hadic na šroubovací a 1 hadici na propojení chlorinátoru s filtrací.

Jak funguje chlorinátor?

Sůl nad zlato

Chlorinátor pomůže ušetřit až 85 % nákladů na bazénovou chemii a učiní vodu vlídnější k pokožce i materiálům bazénu.

Přeměna na chlor

Spuštěním filtrace slaná voda prochází skrz chlorinátor, který přetváří rozpuštěnou sůl na chlór. Vzniklý chlór okamžitě dezinfikuje vodu.

Opakování

Po dezinfikování se chlór přemění zpět na sůl a proces čištění se znovu opakuje. Oblíbený a kvalitní produkt máte možnost nakoupit mimo jiné tady na našich stránkách ve známé rubrice bazény a doplňky. Získejte zlevněné výrobky z této kategorie za báječnou cenu. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další zboží od značky Marimex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Marimex pro vás připravuje prvotřídní produkty. A to je teprve začátek.

Výjimečný a žádaný kus Chlorinátor Intex QS200 | 10911049 od společnosti Marimex můžete pořídit teď opravdu výhodně! Právě lze objednat jen za 2 190 Kč.