Dětský dřevěný domeček Stáj s platformou | 19900107

Dětský dřevěný domeček Stáj včetně platformy pro vyzdvižení domečku do výšky. Dětský dřevěný domeček Stáj Dětský... více informací »
Dětský dřevěný domeček Stáj s platformou | 19900107
Značka: Marimex
7 790 Kč
Ověřit dostupnost
Dětský dřevěný domeček Stáj včetně platformy pro vyzdvižení domečku do výšky. Dětský dřevěný domeček Stáj Dětský...

Dětský dřevěný domeček Stáj včetně platformy pro vyzdvižení domečku do výšky.
Dětský dřevěný domeček Stáj
Dětský dřevěný domeček Stáj je dodáván v rozloženém stavu z prefabrikovaných dílů. Celé stěny a střecha, které stačí sešroubovat k sobě. Domeček obsahuje spojovací materiál, který zaručuje jednoduchý systém skládání. Střecha domku, okenice a dveře jsou natřené. Dřevo na zbytku domku není povrchově ošetřeno, proto ho doporučujeme impregnovat či natřít.
Domeček neobsahuje podlahu. Okolo dveří je bezpečnostní mezera proti skřípnutí prstů. Dům Stáj má dřevěnou střechu, otevíratelné okenice a poloviční dveře.
Technické parametry:

barva střechy: zelená
není určeno pro komerční účely
splňuje normu EN-71-1.2.3.8.
rozměry: 138 x 116 x v. 131,5 cm
půdorysný rozměr domečku: 106 x 106 cm
pro děti od 3 let
materiál: dřevo (druh dřeva: Jedle)

Platforma
Platforma k dřevěnému domečku Stáj. Dřevo není povrchově ošetřeno, proto ho doporučujeme impregnovat či natřít. Platforma obsahuje zábradlí a schůdky. Je dodávaná včetně spojovacího a kotevního materiálu.
Technické parametry:

není určeno pro komerční účely
splňuje normu EN-71-1.2.3.8.
rozměry: 188 x 155 x 121 cm (včetně zábradlí)
výška platformy: 84 – 87 cm
pro děti od 3 let
materiál: dřevo (druh dřeva: Jedle) Akční a ve slevě výrobek můžete najít taky tu na webu v populární sekci hrací domečky. Nyní získáte skvělé produkty z této sekce za výhodnou cenu.

Tento oblíbený výrobek Dětský dřevěný domeček Stáj s platformou | 19900107 od výrobce Marimex jednoduše můžete najít tady nyní se slevou! Akční ceny již od 7 790 Kč.