Dřevěné pískoviště čtyřhranné se dvěma sedátky | 11640356

Dřevěné čtyřhranné pískoviště o rozměrech 120 x 120 cm je ošetřeno hloubkovou impregnací KDI, neboli tzv. "zelenou... více informací »
Dřevěné pískoviště čtyřhranné se dvěma sedátky | 11640356
Značka: Marimex
499 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěné čtyřhranné pískoviště o rozměrech 120 x 120 cm je ošetřeno hloubkovou impregnací KDI, neboli tzv. "zelenou...

Dřevěné čtyřhranné pískoviště o rozměrech 120 x 120 cm je ošetřeno hloubkovou impregnací KDI, neboli tzv. „zelenou impregnací“.

Certifikát FSC®

Produkt disponuje certifikátem FSC®, který zaručuje, že při výrobě bylo šetrně zacházeno s přírodními zdroji. Organizace Forest Stewardship Council obecně podporuje ekologické, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů.

rozměry: 120 x 120 x 20 cm
2 sedáky
dřevo je ošetřeno hloubkovou impregnací KDI, neboli tzv. „zelenou impregnací“
vyrobeno v EU
splňuje normu EN-71
dodáváno v rozloženém stavu včetně spojovacího materiálu
není určeno pro komerční účely
pro děti od 3 let
druh dřeva: Borovice

Impregnace dřeva a ochranný nátěr

Dřevo našich výrobků je ošetřeno tlakovou hloubkovou impregnací. Tato impregnace se někdy může na povrchu dřeva projevit zelenými či bílými skvrnami, které po určitém čase v důsledku klimatických podmínek zmizí a vzhled dřeva se sjednotí. Stejně tak se může v balení objevit kondenzovaná vlhkost. V obou případech se nejedná o výrobní vady, ale o normální technologický postup.

Před sestavením produktu doporučujeme dřevo očistit jemným smirkovým papírem nebo suchým hadrem a natřít lazurou nebo barvou na dřevo. Vhodný přípravek vám doporučí v každém hobbymarketu.

Hřiště jsou určena pouze pro soukromé účely. Nesmí být využíváno pro komerční využití.Vysoce kvalitní produkt Dřevěné pískoviště čtyřhranné se dvěma sedátky | 11640356 jde sehnat právě teď tu na našich stránkách ve známé rubrice pískoviště! Nyní najdete parádní produkty z této rubriky z pohodlí domova. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také více produktů od výrobce Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka Marimex má ve stále nabídkce prvotřídní výrobky Však to vidíte sami.

Tento oblíbený produkt Dřevěné pískoviště čtyřhranné se dvěma sedátky | 11640356 originál od výrobce Marimex snadno najdete zde teď téměř zdarma! Cena od 499 Kč.