Dtd Backplate Al 3 Mm Komplet Růžová

Standardní zádová deska z odolného mořské vodě se standardními rozměry (zejména roztečí otvorů pro připojení dvojčete).... více informací »
Dtd  Backplate Al 3 Mm Komplet Růžová
Značka: DTD
5 040 Kč
Ověřit dostupnost
Standardní zádová deska z odolného mořské vodě se standardními rozměry (zejména roztečí otvorů pro připojení dvojčete)....

Standardní zádová deska z odolného mořské vodě se standardními rozměry (zejména roztečí otvorů pro připojení dvojčete). Nabízená deska je základním kamenem celé stavebnice potápěčské výstroje a lze ji použít pro úplný rozsah potápění – od dovolenkového rekreačního odpočívaní v teplých mořích až po extrémní ponory do jeskyní nebo na hluboké vraky. Otvory v desce jsou navrženy tak, aby umožňovaly různou variabilitu výstroje. Deska je vybavena svislými prořezy, umožňujícími připevnění láhve.

Kompletní sestava obsahuje:

Tvrdý jednodílný popruh s průchodkou
Ohnuté hrudní D-kroužky se stopkami
Boční D-kroužek se stopkou
Nůž s pouzdrem
Nerezovou opaskovou přezku
Mezinožní popruh s D-kroužky
kapsu pro uložení bójky
Gumy pro upevnění záložních světel a uchycení inflátorové hadice

Hmotnost:

hliník – 1,74 kg – pro cesty letadlem

Oblíbený a kvalitní produkt Dtd Backplate Al 3 Mm Komplet Růžová je k dostání lehce tu na našem webu v populární rubrice žakety a křídla. Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty z této oblíbené sekce za výborné peníze!

Designový produkt Dtd Backplate Al 3 Mm Komplet Růžová od známé značky DTD jednoduše najdete nyní téměř zdarma. Nyní lze objednat jen za 5 040 Kč.