Dtd Backplate Nerez 3 Mm Komplet červená

Standardní zádová deska z 3mm nerezi odolné mořské vodě se standardními rozměry (zejména roztečí otvorů pro připojení... více informací »
Dtd  Backplate Nerez 3 Mm Komplet červená
Značka: DTD
4 538 Kč
Ověřit dostupnost
Standardní zádová deska z 3mm nerezi odolné mořské vodě se standardními rozměry (zejména roztečí otvorů pro připojení...

Standardní zádová deska z 3mm nerezi odolné mořské vodě se standardními rozměry (zejména roztečí otvorů pro připojení dvojčete). Nabízená deska je základním kamenem celé stavebnice potápěčské výstroje a lze ji použít pro úplný rozsah potápění – od dovolenkového rekreačního odpočívání v teplých mořích až po extrémní ponory do jeskyní nebo na hluboké vraky. Otvory v desce jsou navrženy tak, aby umožňovaly různou variabilitu výstroje. Deska je vybavena svislými prořezy, umožňujícími připevnění láhve.

Kompletní sestava obsahuje:

Tvrdý jednodílný popruh s průchodkou
Ohnuté hrudní D-kroužky se stopkami
Boční D-kroužek se stopkou
Nůž s pouzdrem
Nerezovou opaskovou přezku
Mezinožní popruh s D-kroužky
kapsu pro uložení bójky
Gumy pro upevnění záložních světel a uchycení inflátorové hadice

Hmotnost:

3mm nerez – 3,2 kg – standardní (nejběžnější použití)


Diskontní kousek Dtd Backplate Nerez 3 Mm Komplet červená můžete najít lehce tady na našich stránkách ve známé rubrice žakety a křídla. Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty z této oblíbené sekce za super cenu. Oblíbený výrobce DTD dlouhodobě vyrábí kvalitní sortiment. A to ještě není vše! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce DTD. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kus Dtd Backplate Nerez 3 Mm Komplet červená od top značky DTD najdete u nás nyní opravdu levně! Nyní za akční cenu 4 538 Kč.