Bazény Mary

Dtd Naviják 200 M Vč. šňůry A Dvojkarabiny

Tento výjimečný výrobek Dtd Naviják 200 M Vč. šňůry A Dvojkarabiny od výrobce s dobrým jménem DTD máte možnost sehnat nyní trvale výhodně! Levně za cenu 3 844 Kč.
Dtd  Naviják 200 M Vč. šňůry A Dvojkarabiny
Zjistit více
Značka: DTD
3 844
Popis produktu

Reel dnes již klasického tvaru je vyroben z odolného Delrinu. Tento materiál je ve výrobcích pro rekreační i technické potápění využíván stále častěji zejména pro svou minimální nasákavost a vynikající mechanickou odolnost. Oproti běžně využívaným hliníkovým konstrukcím odpadá problém s jakoukoliv formou koroze. Osa reelu je vyrobena z nerezové oceli. Tvar a konstrukce je navržena pro velmi snadné odvíjení vodící šňůry, jak při plavání, tak při jízdě na skútru. Rychlost odvíjení je regulována přítlakem prstu na bok cívky. Tento druh brzdy je velmi účinný a hlavně ji nikdy neztratíte a nikdy se nerozbije. Všechny rozměry jsou navrženy s ohledem na maximální spolehlivost v libovolných podmínkách. Ani pokud budete reel používat v těch nejhorších podmínkách, nestane se vám že by se například zadřel. Reel je určen, jak pro leváky, tak pro praváky. Tuto vlastnost ocení každý potápěč při navíjení šňůry zejména ve studené vodě. Umožňuje mu střídat ruce.

Cívka pojme 200 m šňůry o průměru 2 mm. Námi dodávaná šňůra je pletena z polyesterových vláken s Kevlarovým jádrem. Kevlarová vlákna zajistí vysokou pevnost a nulový průtah šňůry.

Tech. data:
Materiál: Delrin
Rozměr: 85 x 140 mm
Hmotnost: 1,18 kg

Součástí reelu je i nerez dvojkarabina.