Bazény Mary

Dtd Ring 12 Růžová, černá

DTD Ring 12 v růžové a černé barvě je skvělým doplňkem pro každou moderní ženu. Tento kvalitní prsten zaručuje stylový vzhled a dokonalou kombinaci barev, které lichotí každému outfitu. Objednejte si ho ještě dnes a přidejte svému šperkovnímu arzenálu novou hvězdu!
Dtd Ring 12 Růžová
Ověřit dostupnost
Značka: DTD
6 264

Lehké kruhové křídlo pro juniory a drobné ženy, objem 12 l. Klasická dvouplášťová konstrukce, ale vyroben z lehčího materiálu Cordura 1000 modré barvy. Inflátorová koncovka je s modelem „žralok“, který je vhodnější pro menší ruce a má měkčí stisknutí tlačítka. Křídlo má 2x svislé prořezy 50 mm s gumovým okrajem v oblasti střední části křídla, které umožňují připojit jednu láhev bez nutnosti použití jediného adaptéru láhve.

Součástí křídla nejsou dva popruhy s nerezovou přezkou na upevnění láhve. Pokud máte zádovou desku (backplate) se svislými prořezy, není potřeba používat adapter pro jednu lahev. Díky nerezovým přezkám jsou popruhy extrémně spolehlivé a není potřeba se obávat jejich prasknutí. Zároveň jsou popruhy konstruovány tak, že neodírají povrch láhve. Nutno objednat zvlášť.

KIDDO nabízí zcela unikátní kvalitu, design a odolnost jednoduchého křídla pro jednu láhev do max. 12 litr.

Obsahuje:
Křídlo
Inflátorovu hadici
2 šrouby k připevnění 3 mm BP

 

Technické parametry:
Vztlak: 120 N
Objem: 12 litrů
Hmotnost: 1,5 kg
Typ inflátoru: žralok
Barva: modrá
Materiál: Cordura 1000
Délka vrapové hadice: 330 mm
CE certifikát: ano