Elektronický tester na pH a Cl | 11305018

Elektronický tester pro měření volného chlóru.Pro zajištění nezávadné vody v každém bazénu je třeba tester. Elektronický... více informací »
Elektronický tester na pH a Cl | 11305018
Značka: Marimex
499 Kč
Ověřit dostupnost
Elektronický tester pro měření volného chlóru.Pro zajištění nezávadné vody v každém bazénu je třeba tester. Elektronický...

Elektronický tester pro měření volného chlóru.Pro zajištění nezávadné vody v každém bazénu je třeba tester. Elektronický tester na zjištění obsahu pH a chloru vám pomůže se zjištěním jejich hodnot v bazénové vodě, a to v rozsahu (pH 5,5 – 9,0 ppm, Cl 0,2 – 3,0 ppm).
Ušetříte tak za nákup jednorázových testerů a tablet a testování bazénové vody tak pro vás už navždy bude hračka.
Upozornění:

1 ks 1,5 V AA baterie není součástí balení.
Tester nefunguje v bazénech se slanou vodou s chlorinátorem.
Součástí balení je kalibrační sada Unikátní a oblíbený produkt Elektronický tester na pH a jde pořídit právě zde tady na stránkách umístěný v kategorii bazénová chemie. Prozkoumejte podobné výrobky z této oblíbené kategorie za internetové ceny. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Marimex dlouhodobě prodává vysoce kvalitní zboží.

Ve slevě tento výrobek Elektronický tester na pH a Cl | 11305018 s osvědčenou značkou Marimex můžete pořídit na našich stránkách teď skutečně levně. Ceny již od 499 Kč.