Filtrační kartuše pro vířivky MSPA | 11403015

Pořízení dodatečných kartušových filtrací pro mobilní vířivé vany zaručuje udržení požadované čistoty a průzračnosti... více informací »
Filtrační kartuše pro vířivky MSPA | 11403015
Značka: Marimex
299 Kč
Ověřit dostupnost
Pořízení dodatečných kartušových filtrací pro mobilní vířivé vany zaručuje udržení požadované čistoty a průzračnosti...

Pořízení dodatečných kartušových filtrací pro mobilní vířivé vany zaručuje udržení požadované čistoty a průzračnosti vody. Filtry doporučujeme čistit a měnit pravidelně. Toto dvojbalení je vhodné pro všechny modely nafukovacích vířivek řady MSpa. Není vhodná pro řadu Comfort.

 
MSpa originální kartušové filtrace pomáhají odstranit nečistoty, prach a jinou špínu. Naše filtry měří 7cm na délku a 10,5cm v průměru. Nasazují se jednoduchým pootočením přímo na filtrační přírubu ve vnitřku vířivky. Balení obsahuje snímatelný potah, který zachycuje vlasy a další drobné nečistoty.
 
Balení obsahuje 2 ks kartušových filtrů + snímatelný potah.
 
Tyto kartuše je možné použít na všechny vířivky Mspa. Pro vířivky zakoupené do roku 2020 je nutné ke kartuši zakoupit i základnu Mspa. Kvalitní a levný produkt Filtrační kartuše pro vířivky jde pořídit také tady a teď na našem webu ve známé sekci bazény a doplňky! Pořiďte si akční kusy z této populární kategorie v bezva akci! Věhlasná značka Marimex dlouhodobě prodává špičkový sortiment Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento oblíbený produkt Filtrační kartuše pro vířivky MSPA | 11403015 od výrobce Marimex můžete sehnat u nás ve slevě. Nabídky od 299 Kč.