Bazény Mary

Finnlo Aquon Evolution

Finnlo Aquon Evolution je revoluční kardio stroj, který umožňuje simulovat běh, chůzi, veslování a jízdu na kole v jednom zařízení. S vysokým výkonem a množstvím funkcí je ideální volbou pro náročné sportovce i začátečníky, kteří chtějí dosáhnout svých fitness cílů. Objednejte si Finnlo Aquon Evolution ještě dnes a začněte trénovat jako profesionál!
Finnlo Aquon Evolution
Ověřit dostupnost
Značka: FINNLO
29 590

FINNLO Aquon Evolution patří mezi kvalitní veslovací trenažéry, které svým majitelům poskytnou precizně provedenou mechaniku v kombinaci s optimální ergonomií pohybu. Robustní rám disponuje nosností do 150 kg a svou velikostí bude vyhovovat i vyšším osobám. Veslování patří k velmi zdravému pohybu se zapojením množství svalů (při tréninku na veslovacím trenažéru se využívá až 90 % svalů). Aquon Evolution poskytne dokonalé reálný zážitek veslování na vodě a díky svému vysokému výkonu vám připraví intenzivní silový trénink. Stabilní a masivní konstrukce, včetně kvalitních komponentů, zaručuje dlouhodobou životnost stroje i při pravidelném domácím tréninku. 

Ovládání odporu je elektronické v rozmezí 16 stupňů (rozsah 10 – 350 W). Brzdný systém využívá vzducho-magnetický odpor. Pojezd sportovního sedáku je osazen ložisky, což zajištuje dlouhou životnost (výška sedátka nad zemí je 45 cm). Vzdálenost 85 cm od přední části sedadla k pedálům a extra dlouhá stahovací šňůra 182 cm poskytuje pohodlný trénink pro osoby s výškou až 200 cm. V neposlední řadě je stroj vybaven transportními kolečky pro snadnější manipulaci, má možnost složení pro úsporu místa a také díky své konstrukci disponuje vysokou nosností. Stroj je napájen externím síťovým adaptérem. Vzdálenost pedálů je 9 cm. Nášlapy jsou nastavitelné na velikost nohy.

FINNLO Aquon Evolution má přehledný LCD displej s modrým podsvícením, který lze dle potřeb naklánět. Tréninkový počítač nabízí 8 trvale zobrazených hodnot. Měřené údaje jsou: čas, kalorická spotřeba, tepová frekvence, vzdálenost, počet záběrů, záběry/min., čas na ujetí 500 m, watty, nastavení horní hranice tepové frekvence. Ta se měří prostřednictvím hrudního pásu s přesností EKG. Hrudní pás není součástí dodávky, ale je možné jej u nás dokoupit.

Z programové nabídky je k dispozici 12 programů s přednastavenými profily tratí, 4 uživatelské a 4 HRC programy, které jsou řízeny podle vaší tepové frekvence. Kromě programové nabídky jsou taky k dispozici režimy: manuál (count up, count down), režim RACE – jde o závod, kde si nastavíte požadované tempo záběrů a délku tratě a můžete tak změřit své síly s virtuální lodí. Paměť je pro 4 uživatele (pohlaví, věk, váha, výška…).

Veslovací trenažer lze sklopit do vertikální polohy pro úsporu místa, pokud zrovna necvičíte. Rozměry po složení jsou 148 x 50 x 196 cm.
 
Veslovací trenažér FINNLO Aquon Evolution získal hodnocení „VELMI DOBRÝ“ (95,1 %) v testu veslovacích trenažérů německým časopisem Testmagazin. 

Sestavení a zprovoznění veslařského trenažéru svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Na kompletní stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéru pak 5 let záruku. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo u zákazníka doma.

Parametry veslovacího trenažéru FINNLO Aquon Evolution:

Nosnost stroje:
150 kg
Hmotnost stroje:
39 kg
Způsob využití:
domácí
Pojezd sedáku:
pojezd s ložisky
Opěrky nohou:
profesionální nášlapy
Počet programů celkem: 
12 přednastavených, 4 HRC, 4 uživatelské
Možnost složení stroje:
ano
Transportní kolečka:
ano
Měřené hodnoty:
čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, výkon ve wattech, počet záběrů celkem
Měření tepu srdce:
hrudním pásem
Brzdný systém:
vzducho-magnetická brzda
Regulace zátěže:
elektornicky
Typ displeje:
podsvícený LCD displej
Napájení:
síťová přípojka 9 V
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.):
240 x 50 x 107 cm
Rozměry stroje ve složeném stavu (d. x š. x v.):
148 x 50 x 196 cm
Záruka na kompletní stroj:
3 roky
Záruka na rám stroje:
5 let