Gumbies Corker Pink Růžová37

Přesně kopírují tvar nohy, klenbu chodidla a zvlášť velký důraz byl při vývoji kladen na řešení pohodlného nošení i v... více informací »
Gumbies Corker Pink Růžová40
Značka: Gumbies
890 Kč
Ověřit dostupnost
Přesně kopírují tvar nohy, klenbu chodidla a zvlášť velký důraz byl při vývoji kladen na řešení pohodlného nošení i v...

Přesně kopírují tvar nohy, klenbu chodidla a zvlášť velký důraz byl při vývoji kladen na řešení pohodlného nošení i v obvykle kritické oblasti mezi prsty.
Jemné k pokožce a zároveň odolné pro nošení během sportovních a volnočasových aktivit.

Doporučení: Máte-li velikost obuvi 38, objednejte si o velikost větší gumbies, 39. Oblíbený a kvalitní výrobek Gumbies Corker Pink Růžová37 lze pořídit právě teď tu na našich stránkách v populární sekci pánská obuv! Nyní pořídíte ještě jiné produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další prověřené produkty od dodavatele Gumbies. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Gumbies prodává prvotřídní produkty.

Tento neodolatelný produkt Gumbies Corker Pink Růžová37 originál od značky Gumbies jednoduše můžete sehnat u nás skutečně výhodně. Aktuálně v akci za 890 Kč.