Gumbies Duckbill Navy Navy45

Přesně kopírují tvar nohy, klenbu chodidla a zvlášť velký důraz byl při vývoji kladen na řešení pohodlného nošení i v... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Gumbies
690 Kč
Ověřit dostupnost
Přesně kopírují tvar nohy, klenbu chodidla a zvlášť velký důraz byl při vývoji kladen na řešení pohodlného nošení i v...

Přesně kopírují tvar nohy, klenbu chodidla a zvlášť velký důraz byl při vývoji kladen na řešení pohodlného nošení i v obvykle kritické oblasti mezi prsty.
Jemné k pokožce a zároveň odolné pro nošení během sportovních a volnočasových aktivit.

Doporučení: Máte-li velikost obuvi 38, objednejte si o velikost větší gumbies, 39. Kvalitní a velmi žádaný produkt Gumbies Duckbill Navy Navy45 dostanete lehce na našich stránkách ve známé kategorii pánská obuv. Nyní můžete získat vyjímečné kousky z této oblíbené rubriky snadno online! Přední značka Gumbies vám může poskytnout top sortiment A to ještě není vše. Naše nabídka je široká, mrkněte na další prověřené zboží od výrobce Gumbies. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Gumbies Duckbill Navy Navy45 s osvědčenou značkou Gumbies získáte u nás právě levně. Teď za akční cenu 690 Kč.