Krycí plachta pro bazény Tampa/Intex Easy Set 4,57 m | 10421002

Krycí plachta Tampa brání spadu nečistot do bazénu. Zároveň má v sobě díry pro pohodlný průnik dešťové vody do bazénu, je... více informací »
Krycí plachta pro bazény Tampa/Intex Easy Set 4
Značka: Marimex
499 Kč
Ověřit dostupnost
Krycí plachta Tampa brání spadu nečistot do bazénu. Zároveň má v sobě díry pro pohodlný průnik dešťové vody do bazénu, je...

Krycí plachta Tampa brání spadu nečistot do bazénu. Zároveň má v sobě díry pro pohodlný průnik dešťové vody do bazénu, je tak zabráněno poškození bazénu vlivem tíhy napršené vody. Plachta se přetahuje přes hranu bazénu.

Materiál: vinylová folie
Tloušťka materiálu: 0,175 mm

Určeno pouze pro bazény Tampa.
Velmi oblíbený kus Krycí plachta pro bazény Tampa/Intex Easy Set 4,57 m | najdete ještě tady a teď na našem webu v kategorii bazény a doplňky. Připravili jsme pro vás podobné produkty z této známé sekce z pohodlí domova! Tento výrobce Marimex má k dispozici velmi kvalitní výrobky Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další kvalitní kousky značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní kus Krycí plachta pro bazény Tampa/Intex Easy Set 4,57 m | 10421002 od odblíbeného výrobce Marimex jednoduše naleznete zde nyní se slevou. Akční cena 499 Kč.