Krycí plachta SUPREME pro kruhové bazény 4,6 m | 10420005

Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např.... více informací »
Krycí plachta SUPREME pro kruhové bazény 4
Značka: Marimex
1 190 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např. listí, hmyzu nebo pylu do vašeho bazénu. Díky použití ochranné vrstvy Supreme Guard je krycí plachta Supreme pevnější a lépe odolává povětrnostním vlivům – nejedná se ale o zimní plachtu a používání při teplotách pod bodem mrazu životnost krycí plachty snižuje. Barva krycí plachty je zelenočerná nebo modročerná (při objednávce nelze zvolit). K bazénu ji snadno a rychle uchytíte pomocí lanka a napínáku s ráčnou. Ocelové lanko potažené plastovou ochrannou vrstvou i napínák s ráčnou jsou součástí balení.

Parametry:

Kruhový tvar
Průměr: 5,3 mGramáž: 110 g/m2
Pro bazény o průměru 4,6 m
Barva: zelenočerná nebo modročerná (při objednávce nelze zvolit) Oblíbený a akční produkt můžete dostat bezprostředně tady na našich stránkách umístěný v sekci bazény a doplňky. Máme pro vás skvělé zboží z této populární sekce za výprodejovou cenu! Značka Marimex svým zákazníkům nabízí skvělé produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!