Lacoform peelingová sůl Pepermint 500 g

Peelingová sůl - peppermint. Rozdrcená a vyčištěná mořská sůl bohatá na jód, hořčík a další minerály. Používá se v... více informací »
Lacoform peelingová sůl Pepermint 500 g
Značka: Marimex
249 Kč
Ověřit dostupnost
Peelingová sůl - peppermint. Rozdrcená a vyčištěná mořská sůl bohatá na jód, hořčík a další minerály. Používá se v...

Peelingová sůl – peppermint.
Rozdrcená a vyčištěná mořská sůl bohatá na jód, hořčík a další minerály.
Používá se v saunách či infrasaunách před koncem saunovacího cyklu v době, kdy jsou póry otevřené, pleť zpocená a připravená k důkladné očistě.
Malé množství soli se nanese na tělo a lehce se masíruje. Sůl se na mokrém těle začne rozpouštět a odstraňovat nečistoty, toxiny a odumřelé buňky. Hloubkově čistí póry, zvyšuje nasycení tkání pokožky kyslíkem a pomáhá jejich prokrvení.
Peelingová sůl má povzbuzující a revitalizační účinky a pozitivně působí na pokožku postiženou celulitidou.
Celková hloubková očista těla působí blahodárně na psychiku, uvolňuje a snižuje stres. Diskontní produkt Lacoform peelingová sůl Pepermint 500 g lze sehnat rovněž tady u nás umístěný v sekci tělové peelingy! Nyní si můžete vybrat ostatní kusy ze zmíněné kategorie za extra cenu! Výrobce Marimex má v nabídce vysoce kvalitní výrobky.! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další kvalitní kousky od dodavatele Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Vynikající produkt Lacoform peelingová sůl Pepermint 500 g od výrobce s dobrým jménem Marimex pohodlně seženete na našich stránkách výhodně! Akční cena 249 Kč.