MARIMEX 10741021 Kulový ventil k solárnímu ohřevu

Díky kulovému regulačnímu ventilu můžete efektivně rozdělit soustavu bazénu, filtrace a ohřevu. Toto rozdělení v podstatě... více informací »
MARIMEX 10741021 Kulový ventil k solárnímu ohřevu
Značka: Marimex
449 Kč
Ověřit dostupnost
Díky kulovému regulačnímu ventilu můžete efektivně rozdělit soustavu bazénu, filtrace a ohřevu. Toto rozdělení v podstatě...

Díky kulovému regulačnímu ventilu můžete efektivně rozdělit soustavu bazénu, filtrace a ohřevu. Toto rozdělení v podstatě funguje jako vypínač, či regulátor solárního ohřevu, kdy se přes ventil odkloní tok vody a proudí tak přímo zpět do bazénu. Pokud tedy na noční filtrování bazénu chcete solární ohřev „vypnout“, neboť v nočních hodinách má solární ohřev opačný efekt a bazénovou vodu spíše ochlazuje, doporučujeme použít právě náš kulový ventil. Tento levný produkt jde nakoupit pohodlně tady na našem webu v populární kategorii bazény a doplňky. Nyní si můžete koupit unikátní produkty z naší sekce za výprodejovou cenu! Tento výrobce Marimex svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní sortiment. U nás nabízíme více, mrkněte na další prověřené zboží značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Levný výrobek MARIMEX 10741021 Kulový ventil k solárnímu ohřevu od značky Marimex snadno naleznete právě teď se slevou. Nabídky již od 449 Kč.