MARIMEX 10911032 UV lampa Steril Pool

UV lampa je vhodná pro bazény i pro zahradní jezírka. UV lampa steril pool výrazně snižuje náklady na bazénovou chemii. UV lampa... více informací »
MARIMEX 10911032 UV lampa Steril Pool
Značka: Marimex
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
UV lampa je vhodná pro bazény i pro zahradní jezírka. UV lampa steril pool výrazně snižuje náklady na bazénovou chemii. UV lampa...

UV lampa je vhodná pro bazény i pro zahradní jezírka. UV lampa steril pool výrazně snižuje náklady na bazénovou chemii. UV lampa působením ultrafialových paprsků, které mohou pronikat do buněk, ničí veškeré mikroorganismy ve vodě. Paprsky jsou produkovány umělým způsobem nízkotlaké lampy.  UV lampa nemění nijak složení bazénové vody, ničí však mikroorganismy a zabraňuje jejich opětovné aktivaci.

Určeno pro filtrace s provoz. tlakem max 0,3 bar a o výkonu do 4 m3/hod. za hodinu. UV lampa má napojení na na 32 i 38 mm hadice.

Parametry:

výkon žárovky: 24 W
pro filtrace s provoz. tlakem max 0,3 bar
pro filtrace o výkonu do 4m3/h
orientační životnost žárovky: cca 6 000 hod.
Tento exkluzivní produkt máte možnost sehnat právě tady na našem webu v kategorii bazény a doplňky. Získejte ještě jiné výrobky ve zmiňované rubrice za super cenu!

Tento kvalitní a levný produkt MARIMEX 10911032 UV lampa Steril Pool originál od výrobce Marimex najdete právě teď ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 1 490 Kč.