MARIMEX 11305001 Tabletový tester na pH a Cl

Voda v bazénu vyžaduje neustálou kontrolu a tato testovací souprava vám pomůže ušetřit váš čas a přesně zjistit co váš... více informací »
MARIMEX 11305001 Tabletový tester na pH a Cl
Značka: Marimex
169 Kč
Ověřit dostupnost
Voda v bazénu vyžaduje neustálou kontrolu a tato testovací souprava vám pomůže ušetřit váš čas a přesně zjistit co váš...

Voda v bazénu vyžaduje neustálou kontrolu a tato testovací souprava vám pomůže ušetřit váš čas a přesně zjistit co váš bazén potřebuje. V sadě najdete samotný tester a tři druhy tablet pro měření pH a volného a vázaného chloru.
 
Ideální hodnota pH je 6,8 až 7,2. Příliš zásadité pH od hodnoty 7,8 totiž vede k tvorbě různých minerálních zákalů, vodního kamene a jiných sraženin, stejně jako k vyšší dráždivosti vody a zvyšujícímu se obsahu škodlivého vázaného chloru. Ten vzniká při kontaktu volného chloru s potem a dalšími organickými látkami. 

Vázaného chloru se zbavíte použitím přípravku Chlor Shock.

Obsah balení:

tester 
tablety DPD 1 (volný chlor)
tablety DPD 3 (vázaný chlor)
tablety pH

 
 
Vynikající výrobek dostanete bezstarostně tu na našich stránkách v sekci bazénová chemie! Mrkněte na ještě jiné zboží z naší sekce za extra cenu. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte také na další skvělé produkty od značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Marimex dlouhodobě poskytuje kvalitní zboží Nové kousky každý den.

Levný výrobek MARIMEX 11305001 Tabletový tester na pH a Cl značky Marimex můžete najít právě zde ve slevě! Cena od 169 Kč.