Marimex Spa STOP řasám – levandule 0,6 l | 11313118

Přípravek slouží k zabránění růstu řas, které jsou schopny přivyknout si na chlor během několika dní. Je účinný proti... více informací »
Marimex Spa STOP řasám - levandule 0
Značka: Marimex
129 Kč
Ověřit dostupnost
Přípravek slouží k zabránění růstu řas, které jsou schopny přivyknout si na chlor během několika dní. Je účinný proti...

Přípravek slouží k zabránění růstu řas, které jsou schopny přivyknout si na chlor během několika dní. Je účinný proti řasám a plísním, v menší míře i proti bakteriím. Má preventivní i likvidační účinky, ničí většinu běžných řas vyskytujících se ve vířivých bazénech, má bakteriostatické účinky proti některým patogenním bakteriálním kmenům a je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými přípravky používanými k dezinfekci vody. 

Spory řas jsou do bazénu neustále přenášeny prostřednictvím prachu, větru a deště. Rychle se vyvíjejí působením slunečního světla a teplé vody. V okamžiku, kdy jsou řasy již viditelné, vyvinuly se jich miliony v každém litru vody. Dno a stěny bazénu jsou pak kluzké, mazlavé a voda páchne.

S přípravkem Marimex STOP řasám všem těmto nepříjemným přírodním jevům dáte sbohem. Přípravek voní po levandulích.

Dávkování:

počáteční dávka: 30 ml na 1 m3 (1 000 l) vody (používá se po prvním naplnění bazénu) 
udržovací dávka: 10 ml na 1 m3 (1 000 l) vody (aplikuje se jedenkrát za 5 – 8 dní)
přípravek se dávkuje do bazénu při zapnutém filtračním zařízení
1 polévková lžíce je asi 15 ml přípravkuV případě předávkování hrozí pěnění vody
detailní dávkování najdete na obalu

Způsob balení

Plastová uzavíratelná láhev
Tekutá forma přípravku
Objem 0,6 l. 

 
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Výhody bazénové chemie

Vyrobeno v ČR

Všechny produkty bazénové dezinfekce Marimex jsou vyvinuty, vyráběny a baleny v České republice. Velmi pečlivě se kontroluje původ všech surovin a monitoruje průběh jejich zpracování.

Účinnost ověřena

Více než 25 let se staráme o to, aby voda ve vašich bazénech byla bezpečná a čistá. Kvalita a účinnost bazénové dezinfekce je tak ověřena nejen odborníky, ale i nespočtem spokojených uživatelů.

Komplexní péče

Obsáhlá nabídka produktů chlorové i bezchlorové chemie komplexně pečuje o bazénovou vodu v průběhu celé koupací sezóny a zároveň spolehlivě odvrátí jakoukoliv pohromu v podobě řas či zákalů.

 
 
Tento zlevněný kus najdete bezprostředně na našich stránkách zařazený v kategorii bazénová chemie. Nyní získáte ostatní produkty z této populární kategorie za super cenu! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete více kousků od výrobce Marimex. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Marimex Spa STOP řasám - levandule 0,6 l | 11313118 od populárního výrobce Marimex získáte na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 129 Kč.