Marimex Stabilizátor chloru 0,9 kg | 11301403

Přípravek snižuje ztráty chloru způsobené UV zářením a dokáže tak uspořit až 75 % chloru. Přípravek se aplikuje do... více informací »
Marimex Stabilizátor chloru 0
Značka: Marimex
259 Kč
Ověřit dostupnost
Přípravek snižuje ztráty chloru způsobené UV zářením a dokáže tak uspořit až 75 % chloru. Přípravek se aplikuje do...

Přípravek snižuje ztráty chloru způsobené UV zářením a dokáže tak uspořit až 75 % chloru.

Přípravek se aplikuje do bazénu vždy po jeho napuštění nebo před zahájením sezony, obsahuje 100 % kyselinu kyanurovou, která zabraňuje rozptylu chloru, a je zcela rozpustný.

Dávkování:

před použitím přípravku zkontrolujte hodnoty pH (6,8 až 7,2) a obsah volného chloru (0,3 až 0,6 mg/l)
doporučené dávkování 35g na 1 m3 (1 000l) vody
přípravek pomalu nasypte do sběrače (skimmeru) při zapnutém filtračním zařízení
100 g přípravku je přibližně odměrka s objemem 100 ml

 
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Výhody bazénové chemie

Vyrobeno v ČR

Všechny produkty bazénové dezinfekce Marimex jsou vyvinuty, vyráběny a baleny v České republice. Velmi pečlivě se kontroluje původ všech surovin a monitoruje průběh jejich zpracování.

Účinnost ověřena

Více než 25 let se staráme o to, aby voda ve vašich bazénech byla bezpečná a čistá. Kvalita a účinnost bazénové dezinfekce je tak ověřena nejen odborníky, ale i nespočtem spokojených uživatelů.

Komplexní péče

Obsáhlá nabídka produktů chlorové i bezchlorové chemie komplexně pečuje o bazénovou vodu v průběhu celé koupací sezóny a zároveň spolehlivě odvrátí jakoukoliv pohromu v podobě řas či zákalů.

 
 
Diskontní produkt Marimex Stabilizátor chloru 0,9 kg | 11301403 jde koupit lehce tady a teď na našich stránkách v kategorii bazénová chemie. Nyní koupíte ještě ostatní zboží z této rubriky za zcela nejnižší cenu! Tato značka Marimex vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní výrobky U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další prověřené kousky od značky Marimex. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kus Marimex Stabilizátor chloru 0,9 kg | 11301403 od top výrobce Marimex jednoduše můžete najít u nás nyní v akci. Právě teď jen za 259 Kč.