MARIMEX Star Vac 10800011

Bazénový vysavač Star Vac je podle hodnocení uživatelů nákupního portálu Heureka.cz nejpopulárnějším výrobkem v letech 2020 a... více informací »
MARIMEX Star Vac 10800011
Značka: Marimex
690 Kč
Ověřit dostupnost
Bazénový vysavač Star Vac je podle hodnocení uživatelů nákupního portálu Heureka.cz nejpopulárnějším výrobkem v letech 2020 a...

Bazénový vysavač Star Vac je podle hodnocení uživatelů nákupního portálu Heureka.cz nejpopulárnějším výrobkem v letech 2020 a 2021 v kategorii Bazénové vysavače.

Univerzální bazénový vysavač. Je možné připojit k většině bazénů prodávaných v ČR. Vysavač Star Vac obsahuje sadu nástavců pro efektivnější údržbu, jako je např. modul na vysávání rohů bazénů.    

Použití na kartušové i pískové filtrační zařízení od 2m3/h.
Napojení na průchod stěnou nebo na skimmer bazénu.

Obsah balení:

tělo vysavače (vnitřní síťka na hrubé nečistoty)
skládací tyč 1,5 m
hubice pro vysávání dna 
hubice pro vysávání rohů
hadice 2×2,5m + spoj hadic
2 druhy nástavců pro napojení k průchodu stěnou nebo skimmeru

Upozornění k videu: nově se k vysavači Star Vac dodávají pouze dva druhy nástavců  k napojení na průchod stěnou bazénu

Upozornění k redukcím na průchody stěnou: pokud máte u bazénu bílý průchod stěnou (s košíčkem) , na připojení vysavače budete potřebovat tento adaptér: 10851040 – Adaptér bílý 5/4″ pro připojení vysavače k bazénům Marimex
Zcela unikátní kousek lze pořídit prostě na webu umístěný v rubrice bazénové vysavače! Nyní můžete najít jiné výrobky ve zmíněné sekci ve slevě! Oblíbená značka Marimex má v nabídce kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Nejprodávanější kus MARIMEX Star Vac 10800011 od oblíbené značky Marimex snadno naleznete na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci! Nabídky již od 690 Kč.