Marimex Tester na tvrdost vody 11305003

Testovací pásky slouží k měření vápníkové tvrdosti vody. Pásek se na jednu vteřinu ponoří do vody a přebytečná voda se... více informací »
Marimex Tester na tvrdost vody 11305003
Značka: Marimex
89 Kč
Ověřit dostupnost
Testovací pásky slouží k měření vápníkové tvrdosti vody. Pásek se na jednu vteřinu ponoří do vody a přebytečná voda se...

Testovací pásky slouží k měření vápníkové tvrdosti vody. Pásek se na jednu vteřinu ponoří do vody a přebytečná voda se setřete. Pásky se tak zbarví a po přibližně jedné minutě se barva porovná se stupnicí uvedenou na obalu.
Ideální obsah vápníku je 190 – 270 mg/l. V případě, že je voda příliš tvrdá, či naopak měkká, je třeba použít speciálních přípravků na úpravu její tvrdosti.
Pásek je vhodný k měření tvrdosti vody pro pračky či myčky.
Obsah balení: 

10x testovací proužek
barevná stupnice

 
  Zlevněný produkt Marimex Tester na tvrdost vody 11305003 můžete koupit lehce tady u nás umístěný v rubrice bazénová chemie! Nyní si můžete pořídit parádní produkty ze zmíněné kategorie za parádní cenu! Známý dodavatel Marimex nabízí prvotřídní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce více produktů od dodavatele Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi žádaný kus Marimex Tester na tvrdost vody 11305003 od top značky Marimex jednoduše můžete pořídit zde teď za výprodejovou cenu. Nabídky od 89 Kč.