Med do sauny – vůně levandule | 11105960

100% přírodní med do sauny s vonnými oleji, vitamíny a komplexem bylinných výtažků je určen pro dokonalou péči o Vaši... více informací »
Med do sauny - vůně  levandule | 11105960
Značka: Marimex
399 Kč
Ověřit dostupnost
100% přírodní med do sauny s vonnými oleji, vitamíny a komplexem bylinných výtažků je určen pro dokonalou péči o Vaši...

100% přírodní med do sauny s vonnými oleji, vitamíny a komplexem bylinných výtažků je určen pro dokonalou péči o Vaši pokožku. Vůně levandule. Med kůži vyživuje, zvyšuje její energetickou hodnotu a celkově pokožku a buňky regeneruje. Silný antioxidant vitamín E a C potlačuje působení volných radikálů a chrání buňky před poškozením. Pokožka zůstane hedvábně jemná a ošetřená. 

Ideální do sauny.

Med v sauně se zahřeje a změní konzistenci z tuhé na tekutou. Jemně si potřete medem pokožku a tím zintenzivníte  otevření pórů a vyplavení všech nečistot. Nechte na pokožce 5 – 10 minut působit a poté smyjte vlažnou vodou.
Designový výrobek Med do sauny – vůně levandule | 11105960 dostanete přímo tu v populární sekci infrasauny a sauny. Vyhledejte si oblíbené kousky z této oblíbené kategorie za báječnou cenu! Známý dodavatel Marimex svým zákazníkům nabízí špičkové výrobky Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. U nás najdete více produktů od dodavatele Marimex. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus Med do sauny - vůně levandule | 11105960 značky Marimex jednoduše naleznete tady teď téměř zdarma! Teď za akční cenu 399 Kč.