Bazény Mary

MWH křeslo Savoy

Tento akční a ve slevě produkt MWH křeslo Savoy od předního výrobce Marimex snadno můžete sehnat u nás nyní za příznivou cenu. Teď v akci 1 990 Kč. EAN: 4260278794926
MWH křeslo Savoy
Zjistit více
Značka: Marimex
1 990
Popis produktu

Polohovatelné křeslo z tahokovu s líbivým ornamentem na zádové opěrce. Křeslo má pevný výplet s oky ve tvaru kosočtverce a povrchovou úpravu Elotherm. Vybaveno je polohovacím systémem, který umožňuje pohodlné opření zad. Ruce si můžete položit na odolné područky.
 
Co je tahokov?
Ostré sluneční paprsky, vytrvalý déšť, mráz nebo dokonce sníh vydrží bez úhony originální řada zahradního nábytku z tahokovu. Tahokov je materiálem nové generace. Jeho moderní design a velice pevné, kvalitní provedení jej umožňuje používat téměř bez údržby. Díky vysoké kvalitě materiálu, silné vrstvě povrchového laku Elotherm® (3x silnější vrstva, než je obvyklé) a pečlivému zpracování tento nábytek odolává i náročným klimatickým vlivům bez stopy rzi či mechanického poškození.  

Materiál: Tahokov
Snadná údržba
Odolné vůči vodě a slunečnímu záření
Stohovatelné
Povrchová úprava Elotherm
Pevný výplet s oky ve tvaru kosočtverce
Maximální nosnost: 110 kg

Čištění a údržba nábytku z kovu a tahokovu
Pro čištění nábytku z kovu nebo tahokovu postačí opláchnutí čistou vodou. Pokud dojde k většímu znečištění, použijte měkkou houbičku nebo kartáček v kombinaci s mýdlovou vodou. Doporučujeme po každém vyčištění utřít povrch suchým hadříkem, čímž zabráníte vzniku vápenatých usazenin nebo skvrn. Nepoužívejte žádné agresivní chemikálie jako aceton (odlakovač na nehty), čisticí prostředky na bázi chlóru a ostré předměty. Pokud dojde k poškrábání až do kovového podkladu, je vhodné takové místo zatřít lakem stejného odstínu, čímž zabráníte případné korozi.