Nádoba – spodní díl pro filtraci ProStar 2 | 10624099

Spodní část filtrační nádoby pro Prostar 2. Jedná se  pouze o plastový výlisek nádoby, bez ostatního příslušenství. Barva... více informací »
Nádoba - spodní díl pro filtraci ProStar 2 | 10624099
Značka: Marimex
769 Kč
Ověřit dostupnost
Spodní část filtrační nádoby pro Prostar 2. Jedná se  pouze o plastový výlisek nádoby, bez ostatního příslušenství. Barva...

Spodní část filtrační nádoby pro Prostar 2. Jedná se  pouze o plastový výlisek nádoby, bez ostatního příslušenství. Barva dílu je černá (původně určeno i pro model filtrace BlackStar 2).
Určeno pro modely: 

10601029 – Prostar 2 – v nákresu díl č. 12
Nový produkt Nádoba – spodní díl pro filtraci ProStar najdete právě tady na našich stránkách umístěný v kategorii bazény a doplňky! Pořiďte si parádní produkty z naší kategorie v bezva akci. Věhlasný výrobce Marimex vás obohatí o prvotřídní výrobky. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky více kousků od značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní produkt Nádoba - spodní díl pro filtraci ProStar 2 | 10624099 od výrobce Marimex jednoduše pořídíte na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 769 Kč.