NordicTrack RW850

Tento kvalitní a levný kus NordicTrack RW850 od známé značky NordicTrack můžete najít na našich stránkách teď za výborné peníze! Výhodně teď u nás za 29 990 Kč. EAN: 0043619479720
NordicTrack RW850
Značka: NordicTrack
29 990 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Veslovací trenažér NORDICTRACK RW850 patří mezi další domácí vesla, které mají odpor vytváření vzduchem, tak jak tomu je u všech profesionálních vesel. Tento model oproti svému předchudci nabízí modernější design, bohatší programovou nabídku větší variabilitu odporu apod.  Dále nabízí naprosto plynulý a přirozený záběr je dán použitou vzduchovou brzdou, která je jinak výsadou komerčních strojů, stejně jako profesionální nastavitelné nášlapy či ergonomie posedu.  Veslovací trenažér má dostatečný rozsah zátěže pro začátečníky i sportovně zaměřené veslaře, umožňuje ručně nastvit odpor veslování ve 26 úrovních pomocí posuvné páky, umístěné z boku stroje. Pojezd s ergonomicky tvarovaným gelovým sedlem je osazen profesionálními průmyslovými ložisky s dlouhodobou životností, díky tomu je jízda zcela plynulá i při dlouhotrvajícím tréninku s minimálním opotřebením.  Veslo je ideálním společníkem pro vybudování kondice, posílení svalů břicha, zad, paží, či dolních končetin, případně účinné redukce podkožního tuku! Tento model disponuje masivním rámem s nosností až 130 kg
 
TRÉNINKOVÝ POČÍTAČTento model nabízí podsvícený LCD displej napájený přes externí síťový adaptér (9V). Vyobrazuje základní hodnoty jako čas, vzdálenost, odpor, rychlost veslování, počet záběrů, či watty. Z programové nabídky nabízí 30 přednastavených programů pro spalování kalorií a budování kondice. Nejedná se o zátěž řídící programy. Možnost připojení mp3 pro poslech hudby (možnost připojení iPod). Monitor lze přes aretační šroub polohovat pro maximální komfort při tréninku.
 
iFit APLIKACEModel NORDICTRACK RW850 má možnost připojení tréninkové aplikace iFit s tabletem ke které si u nás můžete dokoupit licenci. Tato aplikace Vám umožní rozšíření Vašich tréninkových možností přes tréninková videa či systém GOOGLE MAPS. Možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, nebo motivačními videi a stravovacími tipy ! Díky této aplikaci tak můžete bezproblému soutěžit třeba i Vašimi přáteli, kteří využívají iFit app. Licence je určena pouze pro 1 osobu.  Tablet není součástí dodávky
 
NASTAVENÍ ODPORUDíky manuálnímu nastavení odporu ve 26 stupních máte možnost jednoduše a rychle nastavit ideální zátěž při vašem tréninku. 
NASTAVITELNÉ NÁŠLAPYProfesionální nášlapy s možností nastavení dle velikosti nohy a se zvedací patou známé z profesionálních modelů zvyšují efektivitu tréninku, komfort a snižují zatížení kotníků. Rychlé a jednoduché zafixování chodidel přes řemínky na suchý zip pro maximální stabilitu při tréninku. 
MOŽNOST SLOŽENÍMožnost složení veslovacího trenažéru NORDICTRACK RW850 do úsporní polohy před systém SpaceSaver®, který umožňuje uskladní s rozměry 120 x 56 x 133 cm. 
NADSTANDARDNÍ ZÁRUKA A SERVISNa stroje značky NordicTrack poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky + 5 let na rám stroje. Záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma.  
NOSNOST STROJE, HMOTNOST 

Nosnost stroje: 130 kg
Hmotnost stroje: 53 kg
Způsob využití H/LC/C: Domácí

MĚŘENÉ HODNOTY, PROGRAMY 

Čas veslování: ano
Rychlost (km/h): ano
Spálené kalorie: ano
Počet záběrů: ano
Počet záběrů za minutu: ano
Vzdálenost: ano
Výkon ve wattech: ne
Tep srdce: ne
Signalizace překročení tepu: ne
Zobrazení zátěže na displeji: ne
Ruční regulace zátěže: ano
Přednastavené profily trati: ano
Programy řízené tepem HRC: ne
Zadání cílových hodnot: ne
Uživatelsky nastavitelné programy: ne
Fitness test Recovery: ne

REGULACE ZÁTĚŽE, BRZDA 

Brzdný systém: Vzduchová brzda
Regulace zátěže: Manuální posuvem tlumiče

SEDLO, POJEZD, NÁŠLAPY 

Pojezd sedáku: Pojezd PVC bez ložisek
Opěrky nohou (nášlapy): Profesinální nášlapy s možností polohování

POČET PROGRAMŮ 

Počet programů celkem: ano, 30 variant
Programy řízené tepem HRC: nemá
Přednastavené profily trati: ano
Uživatelsky nastavitelné programy: ano, s iFit app
Další programy: ano, iFit app

OSTATNÍ FUNKCE POČÍTAČE 

Typ displeje: LCD displej podsvětlený
Komunikace se Smart phone a PC: Bluetooth komunikace
Napájení: Externí síťový adaptér
Použití dle DIN EN 957: Třída HA

ROZMĚRY STROJE, MANIPULACE 

Délka stroje: 220 cm
Šířka stroje: 56 cm
Výška stroje: 120 cm
Možnost sklopení stroje: ano
Přepravní kolečka: ano
Záruka: 3 roky záruka
Rozšířená záruka: 5 let na rám