Ochranná plachta pro trampolínu Marimex 305 cm | 19000020

Ochranná plachta pro trampolíny Marimex o průměru 3,05 m. Plachta chrání skákací plochu před nepříznivým počasím,... více informací »
Ochranná plachta pro trampolínu Marimex 305 cm | 19000020
Značka: Marimex
329 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranná plachta pro trampolíny Marimex o průměru 3,05 m. Plachta chrání skákací plochu před nepříznivým počasím,...

Ochranná plachta pro trampolíny Marimex o průměru 3,05 m.
Plachta chrání skákací plochu před nepříznivým počasím, zašpiněním nebo poškozením. Je možné ji použít na dočasné i trvalé zakrytí. Je vyrobená z odolného polyetylénového materiálu, který nepropouští vodu a výrazně prodlouží životnost trampolíny. Před položením plachty je nutné demontovat ochrannou síť i nosné tyče trampolíny. Montáž plachty je velice jednoduchá – natáhne se přes rám trampolíny.

Průměr: 3,05 m.
Materiál: PE (polyethylen) Vysoce kvalitní výrobek Ochranná plachta pro trampolínu Marimex najdete bezstarostně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii fitness. Nyní můžete koupit akční produkty z této známé sekce za báječnou cenu! To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete další kousky značky Marimex. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kus Ochranná plachta pro trampolínu Marimex 305 cm | 19000020 od oblíbené značky Marimex můžete najít tady teď právě ve výprodejové akci! Teď v akci 329 Kč.