Ochranná plachta pro trampolínu Marimex 457 cm | 19000024

Ochranná plachta pro trampolíny Marimex o průměru 4,57 m. Plachta chrání skákací plochu před nepříznivým počasím,... více informací »
Ochranná plachta pro trampolínu Marimex 457 cm | 19000024
Značka: Marimex
729 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranná plachta pro trampolíny Marimex o průměru 4,57 m. Plachta chrání skákací plochu před nepříznivým počasím,...

Ochranná plachta pro trampolíny Marimex o průměru 4,57 m.
Plachta chrání skákací plochu před nepříznivým počasím, zašpiněním nebo poškozením. Je možné ji použít na dočasné i trvalé zakrytí. Je vyrobená z odolného polyetylénového materiálu, který nepropouští vodu a výrazně prodlouží životnost trampolíny. Před položením plachty je nutné demontovat ochrannou síť i nosné tyče trampolíny. Montáž plachty je velice jednoduchá – natáhne se přes rám trampolíny.
Parametry plachty:

Průměr: 4,57 m.
Materiál: PE (polyethylen)
Tento kvalitní a levný výrobek Ochranná plachta pro trampolínu Marimex 457 cm | 19000024 můžete pořídit již dnes tu na webu v rubrice fitness. Nyní si můžete koupit podobné zboží ze zmíněné rubriky za skvělou cenu. Známý dodavatel Marimex představuje top zboží. Nové kousky každý den. Třeba hledáte něco jiného, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete více produktů od výrobce Marimex. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Ochranná plachta pro trampolínu Marimex 457 cm | 19000024 od odblíbeného výrobce Marimex jednoduše můžete najít tady teď se slevou. Akční ceny od 729 Kč.