Pískoviště/bazének – mušle s krytem – zelené | 11640398

Pískoviště složené ze dvou dílů. Jeden díl slouží jako nádoba na písek či vodu, druhá část slouží jako víko a chrání... více informací »
Pískoviště/bazének - mušle s krytem - zelené | 11640398
Značka: Marimex
449 Kč
Ověřit dostupnost
Pískoviště složené ze dvou dílů. Jeden díl slouží jako nádoba na písek či vodu, druhá část slouží jako víko a chrání...

Pískoviště složené ze dvou dílů. Jeden díl slouží jako nádoba na písek či vodu, druhá část slouží jako víko a chrání tak obsah pískoviště před znečištěním. Pískoviště je vyrobeno z velmi kvalitního a pevného plastu. Velikost po montáži 78 x 87 x 20 cm, zelená barva. Ideální pro menší děti, vhodné již od 1,5 let.
 
Pískoviště lze použít také jako malinký bazének. Podle zkušenosti našich klientů vhodné i pro psy jako bazének na osvěžení.
Objem písku: 30 kg/vanička Výjimečný produkt Pískoviště/bazének – mušle s krytem – zelené | máte možnost nakoupit snadno tady na našem webu umístěný v kategorii pískoviště. Nyní si můžete vybrat skvělé produkty ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významná značka Marimex pro své zákazníky dodává kvalitní zboží. A tady je důkaz!

Tento oblíbený kus Pískoviště/bazének - mušle s krytem - zelené | 11640398 od oblíbené značky Marimex získáte u nás teď se slevou! Teď v akci 449 Kč.