Plavecké rukávky Hvězdička – růžové | 11630323

Plavecké rukávky ve tvaru hvězdičky si vaše děti při výuce plavání zamilují. Rukávky se velmi snadno nasazují. Pro neplavce je... více informací »
Plavecké rukávky Hvězdička - růžové | 11630323
Značka: Marimex
169 Kč
Ověřit dostupnost
Plavecké rukávky ve tvaru hvězdičky si vaše děti při výuce plavání zamilují. Rukávky se velmi snadno nasazují. Pro neplavce je...

Plavecké rukávky ve tvaru hvězdičky si vaše děti při výuce plavání zamilují. Rukávky se velmi snadno nasazují. Pro neplavce je doporučujeme používat v kombinaci s plaveckým pásem.

rozměry: 200 x 38 mm
barva: růžová Velmi žádaný produkt Plavecké rukávky Hvězdička – jde pořídit zrovna na našich stránkách umístěný v sekci bazény a doplňky! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této rubriky za příznivou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další skvělé produkty značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Marimex vám může poskytnout vysoce kvalitní produkty. Však to vidíte sami.

Kvalitní a levný kus Plavecké rukávky Hvězdička - růžové | 11630323 od společnosti Marimex získáte právě teď opravdu výhodně. Teď v akci 169 Kč.