Řídící jednotka pro saunová kamna Sawo – ovládací panel – Saunova 2.0 | 11101037

Řídicí jednotka Saunova 2.0 je navržena tak, aby zpříjemnila vaše saunování řadou různých funkcí. Dokáže ve vaší sauně... více informací »
Řídící jednotka pro saunová kamna Sawo - ovládací panel -  Saunova 2.0 | 11101037
Značka: Marimex
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Řídicí jednotka Saunova 2.0 je navržena tak, aby zpříjemnila vaše saunování řadou různých funkcí. Dokáže ve vaší sauně...

Řídicí jednotka Saunova 2.0 je navržena tak, aby zpříjemnila vaše saunování řadou různých funkcí. Dokáže ve vaší sauně nastavit teplotu, vlhkost, větrání a osvětlení. Používá se v kombinaci s kamny Nordex Plus NS do výkonu 9,0kW. K výrobku je třeba dokoupit napájení k řídící jednotce – Saunova 2.0 power control. Ovládací panel lze umístit uvnitř i vně sauny. Pouzdro ovládacího panelu z nerezové oceli.Je vybavena inteligentním ovládáním, které střídavě vypíná a zapíná kamna v návaznosti na nastavenou požadovanou teplotu. Tento proces snižuje kolísání teploty a udržuje topidla v optimálním pracovním procesu.
Velmi prodávaný produkt Řídící jednotka pro saunová kamna Sawo – ovládací panel – Saunova 2.0 | naleznete zrovna tady na našem webu v rubrice infrasauny a sauny! Nyní koupíte akční produkty ve zmíněné rubrice za super ceny. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Marimex vám poskytuje vysoce kvalitní produkty. A to ještě není vše. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další kvalitní zboží značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kus Řídící jednotka pro saunová kamna Sawo - ovládací panel - Saunova 2.0 | 11101037 od top značky Marimex můžete pořídit u nás teď levně. Nyní za akční cenu 3 490 Kč.