Bazény Mary

Scubapro Definition Dry Sdámské

Scubapro Definition Dry je dokonalým řešením pro všechny potápěče, kteří chtějí zůstat suchí a pohodlní během celého ponoru. Tento kvalitní suchý oblek je speciálně navržen pro muže a nabízí nejlepší ochranu a pohodlí při potápění v jakémkoliv prostředí. S technologií EverDry 4.0 a neoprenovými manžetami, které se přizpůsobí vašemu zápěstí, tento oblek vás udrží suché a teplé bez ohledu na to, jak dlouho se potápíte. Objednejte si Scubapro Definition Dry ještě dnes a užijte si dokonalý potápěčský zážitek.
EAN: 4048336398435
Scubapro Definition Dry Sdámské
Ověřit dostupnost
Značka: Scubapro
38 350
Popis produktu

Seriózní suchý oblek střední třídy, který je navržen tak, aby nabídl roky služby. Vedle komfortního střihu přináší celou řadu funkcí a prvků. Nově doplněn o neoprenový límec, který chrání latex a udržuje kuklu v optimální poloze, dále nové stehované podložk ventilů, vylepšené boty a dvě velké kapsy na příslušenství. 

 

Odolný vůči plísním
Použitý materiál je certifikovaný nezávislou laboratoří specializující se na zkoušky textilních materiálů z hlediska odolnosti vůči plísním a bakteriím. Díky tomu oblek netíhne zapáchání a nabízí podstatně delší životnost. 

Nové Boty
Chrání Vaše nohy před ostrými kameny a mušlemi a také před uklouznutím na mokré palubě. Jsou měkké a komfortní.

Kvalitní ventily SI-TECH
Zajistí efektivní a bezproblémové proudění vzduchu k udržení tepla a požadovaného vztlaku.

Obleknutí nyní zvládnete sami
Diagonální BDM kovový zip vpředu nejen chrání před vodou, ale umožní Vám obléknout se bez pomoci ostatních.

Bezproblémové opravy
Se systémem Si-Tech je snadné vyměnit poškozené latexové těsnící manžety na zápěstích nebo krku či je zaměnit za volitelné silikonové těsnící prvky.

Dostatek místa na příslušenství
Dvě velké kapsy s D-kroužky, systém bungee, uzavírací klopy na suchý zip.