Bazény Mary

Scubapro Definition Dry Xxlpánské

Potřebujete kvalitní a spolehlivý suchý skafandr pro své potápění? Scubapro Definition Dry Xxl je ideální volbou pro muže, kteří hledají nejvyšší úroveň pohodlí a ochrany při potápění. Tento skafandr je navržen tak, aby vám poskytl dokonalou izolaci a ochranu před vodou, zatímco vám zároveň umožní pohodlný pohyb pod vodou. Objednejte si svůj Scubapro Definition Dry Xxl ještě dnes a užijte si bezpečné a pohodlné potápění!
EAN: 4048336398374
Scubapro Definition Dry Xxlpánské
Ověřit dostupnost
Značka: Scubapro
38 350

Seriózní suchý oblek střední třídy, který je navržen tak, aby nabídl roky služby. Vedle komfortního střihu přináší celou řadu funkcí a prvků. Nově doplněn o neoprenový límec, který chrání latex a udržuje kuklu v optimální poloze, dále nové stehované podložk ventilů, vylepšené boty a dvě velké kapsy na příslušenství. 

 

Odolný vůči plísním
Použitý materiál je certifikovaný nezávislou laboratoří specializující se na zkoušky textilních materiálů z hlediska odolnosti vůči plísním a bakteriím. Díky tomu oblek netíhne zapáchání a nabízí podstatně delší životnost. 

Nové Boty
Chrání Vaše nohy před ostrými kameny a mušlemi a také před uklouznutím na mokré palubě. Jsou měkké a komfortní.

Kvalitní ventily SI-TECH
Zajistí efektivní a bezproblémové proudění vzduchu k udržení tepla a požadovaného vztlaku.

Obleknutí nyní zvládnete sami
Diagonální BDM kovový zip vpředu nejen chrání před vodou, ale umožní Vám obléknout se bez pomoci ostatních.

Bezproblémové opravy
Se systémem Si-Tech je snadné vyměnit poškozené latexové těsnící manžety na zápěstích nebo krku či je zaměnit za volitelné silikonové těsnící prvky.

Dostatek místa na příslušenství
Dvě velké kapsy s D-kroužky, systém bungee, uzavírací klopy na suchý zip.