Bazény Mary

Scubapro Easy Pro Rukavice S

Scubapro Easy Pro Rukavice S jsou ideální volbou pro potápěče, kteří hledají pohodlí a ochranu při potápění. Tyto rukavice jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu, který chrání vaše ruce před nepříznivými podmínkami v moři. Navíc se snadno oblékají a mají skvělou přilnavost, takže se vám nevyklouznou z ruky. Objednejte si Scubapro Easy Pro Rukavice S a užijte si bezpečný a pohodlný potápěčský zážitek.
EAN: 4048336346122
Scubapro Easy Pro Rukavice S
Ověřit dostupnost
Značka: Scubapro
1 690
Popis produktu

Ideální a profesionální systém pro připojení suchých rukavic na suché obleky typu Evertech Breathable nebo i jiných výrobců.

Spolehlivý a snadný způsob jak připevnit prakticky každý model suchých rukavic k systému Släggö Flex Ring. Tento systém vyvinutý a vyrobený společností Si Tech tvoří celkem 13 komponentů na každou paži. Jsou přímo určeny ke kroužkům Släggö Flex Rings (velikost L a M), ale lze je použít i pro ostatní nejběžnější modely suchých rukavic (nejsou součástí systému). Släggö Flex Ring je modulární řešení pro rychlou a snadnou výměnu poškozené nebo protržené těsnící manžety na zápěstí suchého obleku.

SNADNÁ INSTALACE I POUŽITÍ

Pro každou paži obsahuje systém kroužek Oberon (kroužek pro zajištění, pryžový kroužek, O-kroužek), kroužek pro rukavici, 4 O-kroužky, a červený, zelený, modrý a žlutý kroužek.

KROUŽEK PRO ZAJIŠTĚNÍ

Je vyroben z pryže pro maximální zajištění – navíc chrání O-kroužek před prachem a nečistotami.