Bazény Mary

Scubapro Easy Pro Rukavice Xl

Scubapro Easy Pro rukavice XL jsou ideální volbou pro potápěče, kteří hledají pohodlné a odolné rukavice pro své dobrodružství pod hladinou. Tyto rukavice mají ergonomický tvar, který se přizpůsobuje tvaru ruky a poskytuje vynikající pohodlí a kontrolu. Navíc jsou vyrobeny ze silného a odolného materiálu, který chrání ruce před poškozením a zabraňuje protišmykovým úrazům. S Scubapro Easy Pro rukavicemi XL můžete bez obav vstoupit do vody a užít si bezpečné a pohodlné potápění.
EAN: 4048336346153
Scubapro Easy Pro Rukavice Xl
Ověřit dostupnost
Značka: Scubapro
1 690
Popis produktu

Ideální a profesionální systém pro připojení suchých rukavic na suché obleky typu Evertech Breathable nebo i jiných výrobců.

Spolehlivý a snadný způsob jak připevnit prakticky každý model suchých rukavic k systému Släggö Flex Ring. Tento systém vyvinutý a vyrobený společností Si Tech tvoří celkem 13 komponentů na každou paži. Jsou přímo určeny ke kroužkům Släggö Flex Rings (velikost L a M), ale lze je použít i pro ostatní nejběžnější modely suchých rukavic (nejsou součástí systému). Släggö Flex Ring je modulární řešení pro rychlou a snadnou výměnu poškozené nebo protržené těsnící manžety na zápěstí suchého obleku.

SNADNÁ INSTALACE I POUŽITÍ

Pro každou paži obsahuje systém kroužek Oberon (kroužek pro zajištění, pryžový kroužek, O-kroužek), kroužek pro rukavici, 4 O-kroužky, a červený, zelený, modrý a žlutý kroužek.

KROUŽEK PRO ZAJIŠTĚNÍ

Je vyroben z pryže pro maximální zajištění – navíc chrání O-kroužek před prachem a nečistotami.