Bazény Mary

Scubapro Easy Pro Rukavice Xxl

Scubapro Easy Pro rukavice XXL jsou ideální volbou pro potápěče, kteří hledají pohodlnost a ochranu při svých dobrodružstvích pod vodou. Tyto rukavice mají extra velikost pro větší pohodlí a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které chrání ruce před chladem, oděrem a poškrábáním. S jejich silikonovou konstrukcí získáte perfektní přilnavost a ovládání, což vám umožní plně se soustředit na své potápění. Kupte si Scubapro Easy Pro rukavice XXL a užijte si bezstarostné potápění!
EAN: 4048336346160
Scubapro Easy Pro Rukavice Xxl
Ověřit dostupnost
Značka: Scubapro
1 690
Popis produktu

Ideální a profesionální systém pro připojení suchých rukavic na suché obleky typu Evertech Breathable nebo i jiných výrobců.

Spolehlivý a snadný způsob jak připevnit prakticky každý model suchých rukavic k systému Släggö Flex Ring. Tento systém vyvinutý a vyrobený společností Si Tech tvoří celkem 13 komponentů na každou paži. Jsou přímo určeny ke kroužkům Släggö Flex Rings (velikost L a M), ale lze je použít i pro ostatní nejběžnější modely suchých rukavic (nejsou součástí systému). Släggö Flex Ring je modulární řešení pro rychlou a snadnou výměnu poškozené nebo protržené těsnící manžety na zápěstí suchého obleku.

SNADNÁ INSTALACE I POUŽITÍ

Pro každou paži obsahuje systém kroužek Oberon (kroužek pro zajištění, pryžový kroužek, O-kroužek), kroužek pro rukavici, 4 O-kroužky, a červený, zelený, modrý a žlutý kroužek.

KROUŽEK PRO ZAJIŠTĚNÍ

Je vyroben z pryže pro maximální zajištění – navíc chrání O-kroužek před prachem a nečistotami.