Bazény Mary

Scubapro Everdry 4.0 Ltpánské

potápěčské obleky Scubapro Everdry 4.0 Lt jsou vysoce kvalitní potápěčské obleky pro muže, kteří hledají nejlepší ochranu při potápění. Tyto obleky jsou vyrobeny z nejmodernějších materiálů a nabízejí vynikající tepelnou izolaci a pohodlí. Navíc jsou voděodolné a chrání vás před chladem a vlhkostí, takže se můžete potápět v jakémkoliv počasí. S Scubapro Everdry 4.0 Lt budete mít nejlepší potápěčskou zkušenost vůbec.
EAN: 4048336399289
Scubapro Everdry 4.0 Ltpánské
Ověřit dostupnost
Značka: Scubapro
31 850
Popis produktu

Společnost Scubapro je pověstná svými neoprenovými suchými obleky. A právě Everdy 4.0 ukazuje proč. Tento prémiový oblek z kompresního neoprenu nabízí skvělý střih, komfort a flexibilitu mokrého obleku s izolačními vlastnostmi a vodotěsností suchého obleku. 4mm neopren vysoké hustot váží o 50% méně než tradiční neopren používaný pro suché obleky. Je také podstatně jemnější.

Skvělá odolnost
Švy jsou lepeny na třikrát a vnější steh je šitý dvojitou nití. Z vnitřní trany jsou švy potaženy tekutým polymerem pro maximální vodotěsnost.

Teplý a komfortní
Oranžová vnitřní strana pro maximální komfort a zvýšenou tepelnou ochranu před studenou vodou. Jemná krční manžeta z neoprenu a ultra jemné těsnící manžety na zápěstích pro skvělý komfort a neprodyšnost.

Super jemná obuv
Neoprenové jemné ponožky můžete nosit v tvrdých botách pro suché obleky nebo standardních neoprenových botách. Umožnují také obrátit celý oblek naruby pro perfektní vyčištění a vyschnutí.

Kvalitní komponenty
Vyvážený vystupní ventil a regulovatelné výstupní ventily pro precizní kontrolu nad vztlakem a vyšší stabilitu v hloubce.