Bazény Mary

Scubapro Everdry 4.0 Mdámské

S novým Scubapro Everdry 4.0 Mdámským potápěčským oblekem se budete cítit jako ryba ve vodě. Tento oblek je vyroben z kvalitních materiálů, které vám zajistí maximální pohodlí a ochranu při potápění. Navíc je speciálně navržen pro ženy, takže se budete cítit skvěle i vzhledem. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si nezapomenutelné potápěčské zážitky!
EAN: 4048336399425
Scubapro Everdry 4.0 Mdámské
Ověřit dostupnost
Značka: Scubapro
31 850

Společnost Scubapro je pověstná svými neoprenovými suchými obleky. A právě Everdy 4.0 ukazuje proč. Tento prémiový oblek z kompresního neoprenu nabízí skvělý střih, komfort a flexibilitu mokrého obleku s izolačními vlastnostmi a vodotěsností suchého obleku. 4mm neopren vysoké hustot váží o 50% méně než tradiční neopren používaný pro suché obleky. Je také podstatně jemnější.

Skvělá odolnost
Švy jsou lepeny na třikrát a vnější steh je šitý dvojitou nití. Z vnitřní trany jsou švy potaženy tekutým polymerem pro maximální vodotěsnost.

Teplý a komfortní
Oranžová vnitřní strana pro maximální komfort a zvýšenou tepelnou ochranu před studenou vodou. Jemná krční manžeta z neoprenu a ultra jemné těsnící manžety na zápěstích pro skvělý komfort a neprodyšnost.

Super jemná obuv
Neoprenové jemné ponožky můžete nosit v tvrdých botách pro suché obleky nebo standardních neoprenových botách. Umožnují také obrátit celý oblek naruby pro perfektní vyčištění a vyschnutí.

Kvalitní komponenty
Vyvážený vystupní ventil a regulovatelné výstupní ventily pro precizní kontrolu nad vztlakem a vyšší stabilitu v hloubce.