Bazény Mary

Scubapro Mirazyne 15ml

Scubapro Mirazyne 15ml je účinný prostředek proti zamlžování potápěčských brýlí a masky. S jeho pomocí si užijete křišťálově čistý výhled pod vodou. Objednejte si Scubapro Mirazyne 15ml ještě dnes a užijte si potápění bez omezení.
Scubapro Mirazyne 15ml
Ověřit dostupnost
Značka: McNETT
130

MIRAZYME je koncentrovaný přípravek na odstranění pachů a organického znečištění neoprénových obleků. Jedná se o enzymatický přípravek obsahující 10 vybraných mikrobiálních kultur, které se ve vodním prostředí živí organickými nečistotami. Po vyschnutí vody zahynou a jsou jednoduše opratelné. Přípravek neobsahuje detergenty. Je nealergický.

Možnost použití:
Neoprénové obleky, ortézy, sportovní chrániče, pracovní oděvy, sportovní výstroj, obuv všeho druhu , vnitřní lyžařské a horolezecké vložky , vložky do bot, k obnovení prodyšnosti GORE-TeXových membrán, zanesených nevhodnými pracími prostředky. Obsah 15 ml.

Pracovní postup:
Ošetřovaný výrobek se ponoří na 5 minut do vodního pracovního roztoku Mirazymu a potom se nechá volně na vzduchu odkapat a vyschnout. Jestliže není výrobek  po 24 hodinách suchý, je možné ho aktivně dosušit.