Bazény Mary

Scubapro Mk 2 Evo Nitrox/ R195 Nitrox

Scubapro Mk 2 Evo Nitrox/ R195 Nitrox: Vynikající volba pro potápěče, kteří preferují nitroxové směsi. Tento kvalitní regulator nabízí spolehlivý výkon a vynikající odolnost při potápění. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si bezstarostné potápění s nitroxem!
EAN: 4048336321143
Scubapro Mk 2 Evo Nitrox/ R195 Nitrox
Ověřit dostupnost
Značka: Scubapro
11 570

SCUBAPRO MK2 EVO DIN NITROX / R195 NITROX

 

SCUBAPRO nabízí skvělé pístové regulátory určené pro nitrox, které jsou vyvinuty v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami pro dýchací přístroje.

S regulátorem SCUBAPRO pro nitrox můžete zcela bezpečně potápět se vzduchem obohaceným kyslíkem v rozsahu koncentrací 21 % až 100 % při pracovním tlaku do 200 barů. Regulátor odpovídá evropským normám EN 13949:2004 a EN 144-3:2004 pro dýchací přístroje.
První stupně SCUBAPRO určené pro nitrox mají specificky navržené přípojky pro ventily nitroxových láhví (M26), které se odlišují od přípojek pro běžné láhve se stlačeným vzduchem. To zajišťuje maximální bezpečnost a nulové riziko znečištění nitroxu potenciálně nebezpečnými uhlovodíky nebo usazeninami.
Scubapro nitroxové systémy používají pouze schválené součásti slučitelné s kyslíkem (vysokotlaké sedlo, O-kroužky, podložky a maziva), které jsou předepsané pro vysokotlaké kyslíkové systémy a zajišťují bezpečné potápění. Nitroxové regulátory SCUBAPRO jsou montovány na speciálních pracovištích s požadovanou úrovní čistoty pro kyslíkové systémy.

Stabilita a snadné používání modelu R195 z něho činí vhodného společníka pro MK2 EVO NITROX, čímž získáte spolehlivou dodávku vzduchu. Tento systém vám poskytne bezpečí a klid v jakékoli situaci, protože spojuje moderní výkonnost a maximální spolehlivost.

– Vyvážený průtokový ventil
– Tělo a vnitřní části z uhlíkových vláken a technopolymeru odolného proti zamrzání
– Vysoce výkonný systém ventil
– Nastavitelná VIVA
– Pohodlný anatomický silikonový náustek