Bazény Mary

Scubapro Mk 25 Evo Nitrox/ S560 Nitrox

Scubapro Mk 25 Evo Nitrox/S560 Nitrox je špičkový potápěčský set, který vám poskytne maximální komfort a bezpečnost při každém ponoru. S jeho vynikajícími vlastnostmi, jako je vysoký výkon, nízký odpor a optimální regulace průtoku vzduchu, budete mít nezapomenutelný zážitek z podmořského světa. Objednejte si Scubapro Mk 25 Evo Nitrox/S560 Nitrox a připravte se na nejlepší potápěčskou výpravu vašeho života!
EAN: 4048336294645
Scubapro Mk 25 Evo Nitrox/ S560 Nitrox
Ověřit dostupnost
Značka: Scubapro
16 614

SCUBAPRO MK25 EVO DIN NITROX / S560 NITROX

:: KYSLÍKOVĚ ČISTÝ REGULÁTOR ::

SCUBAPRO nabízí skvělé pístové regulátory určené pro nitrox, které jsou vyvinuty v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami pro dýchací přístroje.

S regulátorem SCUBAPRO pro nitrox můžete zcela bezpečně potápět se vzduchem obohaceným kyslíkem v rozsahu koncentrací 21 % až 100 % při pracovním tlaku do 200 barů. Regulátor odpovídá evropským normám EN 13949:2004 a EN 144-3:2004 pro dýchací přístroje.
První stupně SCUBAPRO určené pro nitrox mají specificky navržené přípojky pro ventily nitroxových láhví (M26), které se odlišují od přípojek pro běžné láhve se stlačeným vzduchem. To zajišťuje maximální bezpečnost a nulové riziko znečištění nitroxu potenciálně nebezpečnými uhlovodíky nebo usazeninami.
Scubapro nitroxové systémy používají pouze schválené součásti slučitelné s kyslíkem (vysokotlaké sedlo, O-kroužky, podložky a maziva), které jsou předepsané pro vysokotlaké kyslíkové systémy a zajišťují bezpečné potápění. Nitroxové regulátory SCUBAPRO jsou montovány na speciálních pracovištích s požadovanou úrovní čistoty pro kyslíkové systémy.

Stabilita a snadné používání modelu S560 z něho činí vhodného společníka pro MK25 EVO NITROX, čímž získáte vysokou dodávku vzduchu v drsnějším prostředí. Tento systém vám poskytne bezpečí a klid v jakékoli situaci, protože spojuje moderní výkonnost a maximální spolehlivost.

– Vyvážený průtokový ventil
– Tělo a vnitřní části z uhlíkových vláken a technopolymeru odolného proti zamrzání
– Vysoce výkonný systém ventil
– Nastavitelná VIVA
– Pohodlný anatomický silikonový náustek