Bazény Mary

Scubapro Mk25 Evo/s620

Scubapro Mk25 Evo/s620 je vynikající potápěčská sada, která vám poskytne vše, co potřebujete pro bezpečné a pohodlné potápění. Sada obsahuje kvalitní první stupeň Mk25 Evo a druhý stupeň s620, které společně poskytují vynikající výkon a spolehlivost. Navíc je sada vybavena řadou dalších funkcí, jako je například nastavitelný odpor dýchání a možnost přepnutí mezi nádechem a výdechem. Pokud hledáte kvalitní potápěčskou výbavu, Scubapro Mk25 Evo/s620 je pro vás tou správnou volbou.
EAN: 4048336330695
SCUBAPRO MK25 EVO/S620
Ověřit dostupnost
Značka: Scubapro
24 050

SCUBAPRO MK25 EVO 300bar / S620ti

Kompatibilní pro NITROX do 40% KYSLÍKU bez úprav!

 

 1.stupeň Scubapro MK25 EVO

 

SCUBAPRO 1.stupeň SCUBAPRO MK25 EVO 300 Bar DIN

Firma SCUBAPRO je a vždycky byla špičkou ve vývoji prvních stupňů ovládaných pomocí pístu, takže někteří předchůdci MK25 se již stali legendou. MK25 pokračuje v této tradici s řadou patentovaných funkcí, které zajišťují jeho prvotřídní výkonnost. MK25 je jedničkou mezi pístovými vyváženými prvními stupni a v kombinaci s vyváženými druhými stupni je nepřekonatelně výkonný. Zaručuje neomezený a extrémně plynulý přítok vzduchu a mimořádně stabilní středotlak.

Vysoce výkonný vyvážený pístový regulátor

– Píst z ušlechtilé oceli v patentované sestavě
– Patentovaný žebrový tepelný výměník
– Účinná ochrana proti zamrzání
– Pochromované mosazné tělo
– Část otočná o 360 stupňů s pěti středotlakými výstupy (všechny s vysokou průtočností)
– 2 vysokotlaké výstupy
– Možnost externího seřízení středotlaku

 

2.stupeň Scubapro S620Ti
NOVINKA od 2017

 

Druhé stupně od společnosti Scubapro jsou navrženy tak, aby dokázaly jemně doladit tlak dýchací směsi dodávané prvním stupněm pro minimalizování dýchacího odporu na co nejnižší úroveň. Výsledkem je extrémně rychlé proudění dýchací směsi, které zůstává naprosto stabilní za všech situací a podmínek.

 

Termíny „vyvážený“ a „klasický ventil otevírající se ve směru proudění vzduchu “ se také používají u druhého stupně jako rozlišovací parametr a zahrnují stejné atributy, jako je tomu u prvního stupně: nejvyšší průtokový výkon a vysoká stabilita středotlaku na jedné straně a extrémní spolehlivost, jednoduchost a solidní výkon na straně druhé.

 

  • Technologie vyváženého ventilu: Systém pro maximální vyvážení průtoku vzduchu. Díky této technologii vyváženého ventilu eliminuje S620ti v podstatě veškerý dýchací odpor. Pro dosažení optimálních výsledků by měl být S620ti vždy kombinován s vyváženým prvním stupněm, jako je např. MK25EVO nebo MK17EVO.
  • Titanové tělo, pouzdro a čelní kryt z vyztuženého technopolymeru a rámeček z ušlechtilé oceli – plicní automatika S620ti je předurčena k mnoha desítkám let používání v tom nejagresivnějším potápěčském prostředí.
  • Potápěčem nastavitelný nádechový odpor. Tato funkce umožňuje potápěči upravit nádechový odpor pomocí bočního šroubu k jeho regulaci dle individuálních potřeb.
  • Venturi Initiated Vacuum Assist (VIVA). Nastavitelný systém VIVA. Další patentovaný prvek SCUBAPRO je tzv. VIVA a je nastavitelný téměř u všech druhých stupňů SCUBAPRO VIVA využívá sílu vakua k snížení dechové práce a k zvýšení pohodlí při dýchání. Všechny druhé stupně mohou být nastaveny individuálně s výjimkou R295.
  • Anatomicky tvarovaný náustek. Každý druhý stupeň SCUBAPRO je vybaven komfortním anatomicky tvarovaným silikonovým náustkem, který pomáhá předcházet únavě a podráždění úst. Náustek byl vyvinut ve spolupráci s lékaři a zubními laboratořemi.
  • Robustní hadice s vysokým průtokem. Hadice s výztuhou z kevlaru pro mimořádnou trvanlivost, odolnost a bezchybný přívod vzduchu.
  • Vylepšený výdechový ventil. Nové provedení výdechové membrány a deflektoru bublin skvěle odklání vydechované bubliny od obličeje potápěče a současně snižuje výdechové úsilí a zajišťuje lepší pohodlí při dýchání.