Bazény Mary

Scubapro S-tek Spool Cívka Na Bójku45 M

Scubapro S-tek Spool Cívka Na Bójku 45 M je kvalitní a spolehlivá cívka určená pro potápění. S délkou 45 metrů je ideální pro použití s bójky a umožňuje snadné a pohodlné navíjení a odvíjení lana. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si bezproblémové potápění!
EAN: 4048336422314
Scubapro S-tek Spool Cívka Na Bójku45 M
Ověřit dostupnost
Značka: Scubapro
2 002

Tyto modely připomínají charakteristický design klasického druhého stupně G250 společnosti SCUBAPRO. Dodávají se ve třech délkách 15, 30 a 45 m a jejich použití je velmi snadné. Klíč k uživatelské přívětivosti každé cívky se skrývá v exkluzivních kotoučích umístěných ve středovém bodě cívky; kotouče zůstávají statické, zatímco cívka se navíjí.

Rychlost odvíjení lanka můžeš regulovat stisknutím kotoučů navijáku k sobě, čímž se vytvoří efekt tzv. kotoučové brzdy. Lanko je vyrobeno z odolného vstřikovaného nylonu vyztuženého skelnými vlákny s osou a šrouby z nerezové oceli je tělo cívky navrženo tak, aby se dalo snadno odepnout na šroubovou karabinu.

  • Kotouče spinneru zůstávají během otáčení cívky statické, takže se cívka neotáčí mimo v ruce, jako je tomu u běžných cívek.
  • Konstrukce umožňuje bezpečné a pohodlné uchopení při odvíjení lanka.
  • Vyrobeno z odolného vstřikovaného nylonu vyztuženého skelnými vlákny s nerezovou ocelí, osou a šrouby.
  • Cívka je navržena tak, aby se dala snadno odcvaknout na karabinu.
  • Součástí je šroubová západka z nerezové oceli.