Sea Life Ochrana Displaye

Ochrana obrazovky Sealife pro DC2000 Chraňte obrazovku před poškrábáním Screen Shield je vodotěsný chránič obrazovky pro... více informací »
Sea Life Ochrana Displaye
Značka: Sealife
442 Kč
Ověřit dostupnost
Ochrana obrazovky Sealife pro DC2000 Chraňte obrazovku před poškrábáním Screen Shield je vodotěsný chránič obrazovky pro...

Ochrana obrazovky Sealife pro DC2000

Chraňte obrazovku před poškrábáním

Screen Shield je vodotěsný chránič obrazovky pro fotoaparáty a pouzdra s obrazovkou a obrazovkou o úhlopříčce 3 „/ 7,6 cm. Ochranný nano povlak odpuzuje vodu, udržuje obrazovku bez otisků prstů a chrání před poškrábáním.

Každé balení obsahuje dva chrániče obrazovky, pásku pro odstraňování prachu, čisticí hadřík a snadno pochopitelný manuál.


Kvalitní výrobek najdete snadno tady na webu v rubrice digitální fotoaparáty! Pořiďte si ještě ostatní produkty z této populární sekce za výhodnou cenu! To není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také více produktů od dodavatele Sealife. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Sealife dlouhodobě poskytuje top produkty Udělejte radost sami sobě.

Zlevněný výrobek Sea Life Ochrana Displaye od populární značky Sealife získáte na našich stránkách téměř zdarma. Ceny od 442 Kč.