Bazény Mary

Sealife Micro 3.0 64gb

Tento akční výrobek Sealife Micro 3.0 64gb od populární značky Sealife snadno naleznete právě za výhodnou cenu. Nyní lze objednat jen za 17 914 Kč. EAN: 35.101.550
Sealife Micro 3.0 64gb
Zjistit více
Značka: Sealife
17 914
Popis produktu

Krásné vzpomínky na letní dovolenou či dobrodružné ponory?

Fotoaparát Micro 3.0 včetně světla SeaLife je možné si vyzkoušet i vypůjčit na prodejně v ALBE.

Uchovejte si své vzpomínky na pořád díky podvodnímu fotoaparátu SeaLife MICRO 3.0. Tento foťák – kamera je již třetí generací velmi populární řady mikro kamer. Model 3.0 je nejžhavější novinka na thu.

Foťák vhodný až do 60 metrové hloubky je nepropustný a nedisponuje žádnými o-kroužky vyžadující péči. Kamera se tedy nezaplaví.

Model MICRO je vysoce ergonomický s pohodlným úchopem v kompaktním a elegantním designu. Velmi snadno se ovládá, manipulaci tedy zvládne každý.

Podvodní kamera disponuje 16mpx obrazovým snímačem. Vysoké rozlišení díky 4K videu zajišťuje perfektní a kvalitní obraz. Díky suchému používání vydrží baterie až 3 hodiny. Můžete se tedy potápět a foťák v případě potřeby zapnout a pak zase vypnout. Díky tomu ušetříte baterii.

Zabudovaná paměť skýtá 64 GB umožňující uložení tisíce vašich nezapomenutelných okamžiků. Kromě fotek, můžete natáčet i videa. Na 1 plnou baterku zvládnete víc než 1 000 fotek.

Foťák snadno zapnete a ovládáte díky 3 širokým tlačítkům typu Piano. Ovládání je tedy snadné a intuitivní. Ovládání je pohodlné s potápěčskými neoprenovými rukavicemi.

Micro nastavení vás pak provede prostřednictvím okolního prostředí, hloubky i světelných podmínek. Tento foťák si zkrátka zamilujete na první dobrou.

Fotky lze pak ještě i upravovat díky novému ručnímu nastavení – vyvážená bílá a možnosti formátu JPG i RAW.

Objektiv foťáku – kamery je širokoúhlý 100°. Díky tomuto rozlišení je možno objekt přiblížit se zachováním požadované kvality. Velkou výhodou je také sdílení WiFi.

Ano, tato kamera na potápění umožňuje bezdrátově prohlížet, sdílet či stahovat videa a fotky do chytrého telefonu či tabletu s aplikací Micro 3+, která je zcela zdarma a uživatelé si ji mohou stáhnout v Google Play či Apple App.

  • 4K@30fps nebo 1080p@120 fps Video
  • 260K hi-res 2,4 “TFT barevný LCD displej s vysokým rozlišením 2,4” umožňující snadné focení i prohlížení fotek i videí